21:23 2019 Vasario 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
  Žmonės lovoje, archyvinė nuotrauka

  Lietuvoje planuojama kovoti su "priklausomybe nuo sekso"

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  55 0 0

  Kaip ironiškai pažymėjo Seimo narė, opozicinės partijos atstovė Aušrinė Armonaitė, atrodo, Lietuvoje "alkoholio klausimas jau išspręstas"

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Kitą savaitę Seimo Priklausomybių prevencijos komisija ir Savižudybių ir smurto prevencijos komisija ketina svarstyti kovos su priklausomybe nuo "medikamentų, interneto, sekso, kt." klausimus.

  Apie tai savo Facebook paskyroje pranešė parlamentarė, liberalų frakcijos narė Aušrinė Armonaitė, kuri yra Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos narė.

  Kaip ironiškai pažymėjo Armonaitė, "alkoholio klausimas jau išspręstas", todėl Seimas nusprendė imtis kitų klausimų.

  "Garbės žodis, kartais nesuprantu, ar tai nuoširdus rūpestis, ar tik darbo karikatūrinimas", — pareiškė deputatė.

  Klausimas bus svarstomas trečiadienį, balandžio 18 dieną. Posėdyje dalyvaus ne tik Seimo nariai, bet ir gydytojai, psichologai ir psichiatrai, taip pat Švietimo ir mokslo ministerijos bei visuomeninių organizacijų atstovai.

  Lietuva ne kartą buvo pripažinta labiausiai geriančia šalimi. Alkoholizmo problema šalyje yra itin aktuali. Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos 2016 metų statistiką, kiekvienam gyventojui vidutiniškai tenka 16 litrų alkoholio. Valdančioji partija "Valstiečių ir žaliųjų sąjunga" bando kovoti su alkoholizmu, įvedant apribojimus, visų pirma, į alkoholio pardavimą ir reklamą, tačiau kol kas šios priemonės neatnešė rimtų rezultatų.

  Dar šia tema

  Mašinos su antialkoholiniais užraktais: Lietuvoje sugalvota bausmė girtiems vairuotojams
  Vilniaus rajone girto jaunuolio vairuotą automobilį pasieniečiai stabdė šūviais
  Tegai:
  alkoholio vartojimas, Seimas, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos