01:23 2019 Kovo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1354
 • RUB73.0040
  Vyras su antrankiais, archyvinė nuotrauka

  Pakelius su kanapėmis marijampolietis slėpė lauko tualete

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25 0 0

  Lietuvos policijos pareigūnai sulaikė Marijampolės gyventoją, kuris disponavo narkotinėmis medžiagomis su tikslu parduoti, ir du vyrus, kuriems marijampolietis spėjo parduoti nedidelį kiekį kanapių

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Marijampolėje prieš teismą stos trys Lietuvos gyventojai — du iš jų, kaip įtariama, disponavo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, trečiasis — disponavo su tikslu parduoti, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų sausio mėnesio pabaigoje 29 metų marijampolietis socialiniame tinkle Facebook susipažino su vyru, kuris teigė, kad gali parduoti kanapių. Vyrai susitarė susitikti Kaune, netoli autobusų stoties. Už 250 eurų kaltinamasis nusipirko beveik 60 gramų narkotinių medžiagų — kanapių.

  Grįžęs autobusu į Marijampolę, vyras pardavė nedidelį kiekį narkotinių medžiagų 20 metų ir 44 metų Vilkaviškio rajono gyventojams. Abu vyrai už kanapes sumokėjo po 10 eurų.

  Kaltinamojo prekyba narkotinėmis medžiagomis ilgai netruko. Pareigūnams sustabdžius mašiną, kurioje buvo ir kaltinamasis, joje buvo rasta narkotinių medžiagų, o atliekant kratą jo namuose, lauko tualete buvo rasti 87 pakeliai su kanapėmis.

  Visi trys vyrai prisipažįsta padarę nusikalstamas veikas.

  Baudžiamajame kodekse nurodyta, kad už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 

  Dar šia tema

  Marijampolės kriminalistai sulaikė kanapių augintoją
  Sulaikytas "botanikas", auginęs namuose didelį kiekį kanapių
  Tauragės rajono gyventojos namuose rastos kanapės, ekstazi ir šoviniai
  Tegai:
  policijos pareigūnai, narkotinės medžiagos, kanapės, Marijampolė, Lietuva

  Svarbiausios temos