23:36 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)
  18

  Dienos centrus gali lankyti visų šeimų vaikai, o sužinoti, kuriuose miestuose ir kaimuose jie veikia galima iš internete paviešinto naujo vaikų dienos centrų žemėlapio

  VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis parengė vaikų dienos centrų žemėlapį, iš kurio galima sužinoti, kuriuose miestuose ir kaimuose jie veikia, praneša ministerijos spaudos tarnyba.

  Čia galima rasti tiek vaikų dienos centrus (VDC), įsteigtus savivaldybių, tiek nevyriausybinių organizacijų, parapijų ar bendruomenių, taip pat vaikų dienos centrus, kurie įsikūrę užimtumo dienos centruose.

  Vaikų dienos centrų žemėlapis
  © Photo : google.com
  Vaikų dienos centrų žemėlapis

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tikisi, kad savivaldybėms šis žemėlapis padės geriau planuoti, kuriose teritorijose yra poreikis steigti naujus centrus, o tėvams — rasti artimiausią arba sužinoti, ar galės gauti paslaugas persikraustę į kitą gyvenamąją vietą.

  Ministerija primena, kad nuo 2016 metų liepos vaikų dienos centrus gali lankyti visų šeimų vaikai, nebūtinai nepasiturinčių ar esančių socialinėje rizikoje, tačiau tradiciškai dažniau juos lanko šie vaikai, nes jie turi mažiau galimybių lankyti būrelius ar užsiimti kita popamokine veikla.

  Žemėlapis nuolat atnaujinamas pagal gaunamą informaciją, papildymus galima siųsti čia

  Temos:
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)

  Dar šia tema

  Lietuvoje bus uždaryti du vaikų socializacijos centrai
  Valstybė nutraukė 5 vaikų centrų finansavimą dėl sutarčių pažeidimo
  Kas dešimtas vaikas atsisako dalyvauti mokyklos renginiuose
  Tegai:
  vaikai, Vaikų dienos centrai, Lietuva

  Svarbiausios temos