21:33 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Lietuvos tarnybos padidins budrumą, siekdamos suvaldyti išaugsiančius vykstančiųjų srautus į Kaliningrado sritį, kur rengiamos Pasaulio futbolo čempionato rungtynės

  VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Lietuvos specialiosios tarnybos pradėjo pasirengimą artėjančiam Pasaulio futbolo čempionatui Rusijoje, praneša "Parlamentskaja gazeta" su nuoroda į Vidaus reikalų ministerijos vadovą Eimutį Misiūną.

  Saugumo priemonės bus sustiprintos dėl sirgalių, per Lietuvą važiuojančių į Kaliningrado srityje vyksiantį Pasaulio futbolo čempionatą. Tikimasi, kad Lietuvos sieną kirs apie 15 futbolo aistruolių.

  Ruošiantis suvaldyti keliaujančiųjų srautus, pasieniečiai sako besirengiantys atvejui, kad kai kurie nemokamais traukiniais iš pagrindinės Rusijos dalies į Kalinindrado sritį tranzitu per Lietuvą vyksiantys aistruoliai nebus susitvarkę dokumentų, todėl į turistų dokumentus bus atkreiptas didelis dėmesys.

  Pasak Misiūno, daugiausia nerimo pareigūnams kelia Maroko ir Nigerijos piliečiai, nes jiems norint sėkmingai įvažiuoti į Lietuvą reikės Šengeno vizų.

  Pasaulio futbolo čempionatas vyks 2018 metais, nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos. Rungtynės vyks vienuolikoje Rusijos miestų, dvylikoje stadionų. Kaliningrado srityje vyksiančiose čempionato grupių varžybose žais Kroatijos ir Nigerijos, Serbijos ir Šveicarijos rinktinės, taip pat susitiks Ispanijos ir Maroko bei Anglijos ir Belgijos komandos.

  Tegai:
  Pasaulio futbolo čempionatas, Kaliningradas, Rusija

  Svarbiausios temos