19:34 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (80)
  60

  Mobiliojoje programėlėje "Trafi" bus integruotas atsiskaitymas už elektroninius viešojo transporto bilietus, tad miestiečiams bus patogiau susiplanuoti ir apmokėti savo kelionę

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Kelionių mieste planavimo platforma "Trafi" netrukus taps oficialiu elektroninių viešojo transporto bilietų platinimo kanalu, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos" ir "Trafi" pasirašė sutartį, kuria bendrovei suteikiamos bilietų platintojo teisės, o viešasis transportas taps pilnai integruota multimodalinės judėjimo Vilniuje programėlės dalimi.  

  "Trafi" tapus oficialiu bilietų platintoju šios programėlės naudotojai šalia kitų transporto pasirinkimų, tokių kaip dviračiai, pavežėjimo, automobilių dalinimosi paslaugos, galės rinktis ir viešąjį transportą bei programėlėje vienu "Trafi" mokėjimu atsiskaityti už visą multimodalinę kelionę.  

  "Išmanieji įrenginiai — tai daugelio vilniečių kasdienybė, o naudodamiesi mobiliosiomis programėlėmis jie lengviau ir greičiau užsisako tam tikras paslaugas, atlieka įvairius mokėjimus ir kitus veiksmus, kurie padeda taupyti laiko. Viešojo transporto keleiviams taip pat norime suteikti daugiau lankstumo ir patogumo", — sako "Susisiekimo paslaugų" Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas Vaidotas Meškauskas.

  Pasak Meškausko, tiems miestiečiams, kurie yra aktyvūs būtent viešojo transporto keleiviai, bus rekomenduojama naudotis mobiliąja programėle "m.Ticket" — ji jau atnaujinta ir netrukus bus pasiūlyta naujų funkcionalumų. Įvairius keliavimo Vilniuje būdus ir skirtingas transporto rūšis, tarp kurių ir viešasis transportas, pasirenkantys miestiečiai, galės naudotis "Trafi" — jie visą kelionę susiplanuos ir apmokės programėlėje.  

  Tam, kad "Trafi" taptų oficialiu papildomu elektroninių viešojo transporto bilietų platinimo kanalu, šioje programėlėje bus integruoti mobiliosios programėlės "m.Ticket" duomenys. Planuojama, jog ši integracija bus baigta iki birželio mėnesio.

  "Integravus programėlėje "Trafi" atsiskaitymą už elektroninius viešojo transporto bilietus, Vilnius taps vienu pirmųjų miestų Europoje, kuriame veikia platforma, apjungianti visus populiariausius keliavimo būdus bei leidžianti lengvai ir greitai juos apmokėti", — sako bendrovės "Trafi" Lietuvos padalinio vadovas Mantas Vizbaras.  

  Primenama, jog viešojo transporto bilietus galima įsigyti naudojantis "m.Ticket", "Trafi" mobiliosiomis programėlėmis arba savitarna internete. Taip pat keleiviai gali pildyti Vilniečio korteles "Susisiekimo paslaugų" Klientų aptarnavimo centruose Gedimino pr. 9A ir Geležinkelio g. 16, spaudos kioskuose, pašto skyriuose ir "PayPost" padaliniuose, prekybos centruose MAXIMA ir kitose Vilniečio kortelės ženklu pažymėtose vietose ar pirkti vienkartinius bilietus iš viešojo transporto vairuotojų.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (80)

  Dar šia tema

  "Park & Ride" aikštelių mokestis nuo gegužės 1-osios bus keturiskart mažesnis
  Tegai:
  elektroniniai bilietai, viešasis transportas, Trafi, Vilnius

  Svarbiausios temos