19:55 2019 Lapkričio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Vaikai, archyvinė nuotrauka

  Kaune – nemokami būreliai daugiavaikių šeimų atžaloms

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (224)
  5610

  Sporto, meno ar muzikos užsiėmimai mažiesiems kauniečiams iš šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų, bus nemokami

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Daugiavaikių šeimų atžalos įvairius būrelius ir po pamokų vykstančius užsiėmimus galės lankyti nemokamai, praneša Kauno savivaldybė.

  Nuo šiol sporto, meno ar muzikos užsiėmimai mažiesiems kauniečiams iš šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų, bus nemokami.

  "Mums visiems labai svarbu suvokti, jog darbo rinka funkcionuoja taip, kad niekas nemoka didesnės algos darbuotojui vien todėl, kad žmogus turi daugiau vaikų. O juk yra išlaidų, kurių šeima negali išvengti. Tad mūsų sprendimai palengvina tokių šeimų dalią", — savo inicijuotą sprendimą komentavo Kauno miesto tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Donatas Večerskis.

  Iki šiol nuo mokesčių už neformalųjį švietimą buvo atleidžiami tik vaikų globos namų auklėtiniai. Dabar šį sąrašą be daugiavaikių šeimų vaikų papildė ir socializacijos centrų auklėtiniai bei vaikų globos šeimynose gyvenantys globotiniai.

  Prieš mėnesį Kauno miesto savivaldybė priėmė sprendimą, leidžiantį daugiavaikių šeimų atžaloms viešuoju transportu važiuoti visiškai nemokamai.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (224)

  Dar šia tema

  Japonija dovanoja Kaunui apie pusšimtį sakurų
  Po dvejų metų Kaune bus pastatyta nauja ledo arena
  Tegai:
  daugiavaikė šeima, vaikai, Kaunas

  Svarbiausios temos