00:27 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Siūloma numatyti papildomą administracinę atsakomybę asmenims, kurie vairuoja automobilius po to, kai iš jų buvo paimtas vairuotojo pažymėjimas už vairavimą išgėrus

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Seimas pritarė siūlymui apriboti galimybę dalyvauti eisme iki ikiteisminio tyrimo pabaigos tiems, iš kurių buvo atimtos teisės dėl įtarimo, kad vairuotojas buvo neblaivus, praneša Seimo spaudos tarnyba.

  Griežtinti neblaivių vairuotojų teisių atėmimo tvarką pasiūlė liberalų sajūdžio narys Vitalijus Gailius.

  Įstatymo projektu siūloma numatyti papildomą administracinę atsakomybę asmenims, kurie vairuoja transporto priemones po to, kai iš jų buvo paimtas vairuotojo pažymėjimas už vairavimą išgėrus, iki priimamas galutinis sprendimas administracinio nusižengimo ar baudžiamojoje byloje.

  "Būtų efektyviau užtikrinamas eismo saugumas, užkertama galimybė transporto priemones vairavusiems neblaiviems ar apsvaigusiems asmenims dalyvauti eisme iki kol bus priimtas sprendimas atimti teisę vairuoti ar uždrausti naudotis šia teise ir užtikrinamas taikomų procesinių prievartos priemonių veiksmingumas", — įstatymo projektą argumentavo Gailius.

  Dabar galiojančiu įstatymu transporto priemonių vairavimas, kai iš vairuojančio asmens atimta teisė vairuoti automobilį arba kai yra paimtas vairuotojo pažymėjimas, užtraukia baudą nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki septynių šimtų eurų.

  Dar šia tema

  Už vairavimą išgėrus iš darbo atleista Varėnos rinktinės specialistė
  Pasienietis už vairavimą išgėrus ir kyšio siūlymą bus atleistas iš tarnybos
  Tegai:
  Seimas, Lietuva

  Svarbiausios temos