19:59 2019 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Šeima, archyvinė nuotrauka

  Kaunas kviečia švęsti Šeimos dieną, dalyvaujant akcijoje "Darbovietė – atvira šeimai"

  © Photo : Kauno miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (225)
  39

  Įmonių, įstaigų ir kitų organizacijų vadovai raginami gegužės 15-ąją atverti duris savo darbuotojų šeimoms, kad ši diena jiems taptų išskirtinė

  VILNIUS, gegužės 11 — Sputnik. Kaunas skelbia akciją "Darbovietė — atvira šeimai" ir kviečia gegužės 15-ąją visus darbdavius prisijungti bei drauge minėti Tarptautinę šeimos dieną, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Kauno savivaldybės administracija žada, kad originaliausių idėjų autorių laukia staigmena.

  Ekskursija po įstaigą darbuotojų šeimos nariams, bendradarbių iškyla drauge su namiškiais, viešnagė tėčio ar mamos darbo kabinete, o galbūt trumpas pristatymas kolegoms apie savo šeimą? Bet kuri iš šių idėjų gali būti įgyvendinta jau kitą savaitę, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną.

  "Labai simboliška, kad Šeimos diena švenčiama tarp Motinos ir Tėvo dienos. Mūsų inicijuota akcija "Darbovietė — atvira šeimai" kviečia visus darbdavius įprasminti šeimos ir darbo vertybes, perteikiant pozityvią tėvų profesinę patirtį savo vaikams. Šeimos dienos minėjimas su darbuotojais ir jų šeimos nariais — puikus būdas visa tai įgyvendinti", — sakė Kauno šeimos tarybos pirmininkė Ramunė Jurkuvienė.  

  Idėjos sumanytojai ragina kauniečius tądien dalintis savo šeimų gyvenimo akimirkomis bei istorijomis, taip parodant, kokia svarbi šeima kiekvienam iš mūsų.

  Maža to, visi, atsiliepusieji į šią iniciatyvą, kviečiami fiksuoti Šeimos dienos emocijas bei įspūdžius, o geriausias nuotraukas su trumpais aprašymais iki gegužės 25 dienos siųsti į Kauno miesto savivaldybės Šeimos tarybos Facebook paskyrą. Įdomiausių įamžintų akimirkų autoriai bus pakviesti į susitikimą su akcijos organizatoriais ir apdovanoti.

  "Tikimės, kad tokia atraktyvi ir tuo pačiu prasminga iniciatyva taps kasmetine tradicija, o Kauno miesto savivaldybė parodys pavyzdį, minint Šeimos dieną. Linkiu visiems darbdaviams būti kūrybingiems ir duoti erdvės fantazijai, kad tiek darbuotojai, tiek ir jų šeimų nariai šių metų gegužės 15-ąją ilgai prisimintų kaip išskirtinę darbo dieną", — kalbėjo Šeimos tarybos narė Ona Balžekienė.

  Tarptautinė šeimos diena pradėta minėti 1994 metais Jungtinių Tautų Organizacijos sprendimu. Kauno šeimos taryba yra prie Savivaldybės tarybos visuomeniniais pagrindais veikiantis patariamasis organas. Vienas pagrindinių Šeimos tarybos siekių, kad Kaunas taptų šeimai palankiu miestu.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (225)

  Dar šia tema

  Gegužės pradžioje Lietuvoje ir Latvijoje vyks atviros dienos kaime
  Kauniečiai priima miesto iššūkį — kartu suka pedalus 100 tūkst km numinti
  Kaune – nemokami būreliai daugiavaikių šeimų atžaloms
  Tegai:
  akcija, akcija "Darbovietė – atvira šeimai", Kaunas

  Svarbiausios temos