05:17 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Vaikai, archyvinė nuotrauka

  Kauno vaikams – šimtai nemokamų veiklų

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (203)
  61 0 0

  Šių metų vasarą Kaune vyks beveik pustrečio šimto skirtingų veiklų, kurios vyks darbo dienomis ir truks iki keturių valandų

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Kauno neformaliojo švietimo, kultūros ir sporto įstaigos rengia nemokamas vasaros veiklas mokyklinio amžiaus vaikams, praneša Kauno spaudos tarnyba.

  Su vaikais dirbs kvalifikuoti, profesionalūs vadovai, treneriai, mokytojai. Užsiėmimai vyks darbo dienomis ir truks iki keturių valandų, o visą jų sąrašą bei įstaigų kontaktus registracijai galima rasti internete adresu vasara.kaunas.lt.

  "Pernai išbandytas nemokamo dienos užimtumo projektas pasiteisino su kaupu: apie 5000 vaikų lankė nuo muzikos, meno, sporto užsiėmimų iki drabužių dizaino, filmų kūrimo ir net cirko pasirodymų. Šiemet startuojame dar plačiau, kviesdami vaikus lankyti kokybiškas, nieko nekainuojančias ir jų interesus atitinkančias veiklas", — sako Kauno mero patarėja jaunimo reikalų ir švietimo klausimais Orinta Leiputė.

  Šiais metais iš viso suskaičiuojama beveik pustrečio šimto skirtingų veiklų. Projekto organizatoriai atkreipia dėmesį, kad tėvai ar įstatyminiai globėjai yra atsakingi ir už savo atžalų sveikatą. Taigi, registruodami jie patvirtina, jog vaikas yra sveikas ir gali dalyvauti aktyvioje fizinėje veikloje.

  Pasak Leiputės, tokia iniciatyva atneš naudos ir veiklas rengiančioms įstaigoms: mokytojai, būrelių vadovai, treneriai turės galimybę sutikti kur kas daugiau vaikų bei sudominti juos savo veiklomis.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (203)

  Dar šia tema

  Lietuva išrinkta Jungtinių Tautų Vaikų fondo valdybos nare
  "Sodra" perėmė fondą, iš kurio mokamos vaiko išlaikymo išmokos
  Tegai:
  vaikai, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos