23:02 2019 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  TNA Rossija segodnia, archyvinė nuotrauka

  MIA "Rossija segodnia" pradėjo "RIA Novosti Ukraina" vadovo palaikymo akciją

  © Sputnik / Владимир Сергеев
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (36)
  1920

  Višinskio advokatas informavo, kad jo ginamasis iš Kijevo atvežtas į Chersoną, kur yra Ukrainos prokuratūros "autonominės Krymo Respublikos" biuras

  VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" socialiniuose tinkluose paskelbė žymas # ZhurnalistikaNePredatelstvo #ThruthNotTreason  sulaikyto "RIA Novosti Ukraina" vadovui Kirilui Višinskiui palaikyti.

  Žurnalistas buvo sulaikytas antradienio rytą šalia namų. Taip pat "RIA Novosti Ukraina" biure ir MIA "Rossija segodnia" korespondentės Liudmilos Lysenko bei agentūros atstovybės Ukrainoje vadovo Andrejaus Borodino butuose Ukrainos saugumo tarnyba (UST) atliko kratą.

  Pasak Višinskio advokato, jo ginamasis atvežtas iš Kijevo į Chersoną, kur yra Ukrainos prokuratūros "autonominės Krymo Respublikos" biuras.

  Žurnalisto žmona pranešė, kad jos vyras turi sveikatos sutrikimų ir negali išsiversti be vaistų. Ji nieko nežino apie tai, kas vyksta su vyru.

  UST įtaria žurnalistą tėvynės išdavimu. Maksimali bausmė numato 15 metų laisvės atėmimo. Pasak Ukrainos atstovų, Višinskis įsitraukė į "griaunamąją veiklą" Kryme ir palaikė savarankiškai paskelbtas Donecko liaudies respubliką ir Luhansko liaudies respubliką.

  Temos:
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (36)

  Dar šia tema

  Rusijos ambasada išsiuntė Kijevui notą dėl incidento su "RIA Novosti Ukraina"
  Kijeve Ukrainos saugumo tarnybos pareigūnai įsiveržė į "RIA Novosti Ukraina" biurą
  Tegai:
  Informacinė agentūra "Rossija segodnia", Ukraina
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos