14:25 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Švietimas Lietuvoje (159)
  56

  Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientams pagrindinė brandos egzaminų sesija mokyklose dar truks iki birželio 22 dienos, kuomet jie laikys paskutinį chemijos valstybinį brandos egzaminą

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Šią savaitę Lietuvos mokyklose abiturientai švenčia Paskutinio skambučio šventę.

  Kaip praneša švietimo ir mokslo ministerija, šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas baigia beveik tiek pat abiturientų, kiek ir pernai — 25 558.

  "Abiturientai šiandien užbaigia vieną svarbų gyvenimo etapą, o naujasis atneša ir jaudulio, ir naujų galimybių bei patirčių. Būkite drąsūs, svajokite ir įgyvendinkite gražiausias savo idėjas — net jei sėkmė užtruktų, niekad nenuleiskite rankų. Pasitikėkite savimi ir jus palaikančiais žmonėmis", — sakoma ministrės sveikinime.

  Pernai su mokykla atsisveikino beveik 25 tūkst. dvyliktokų ir gimnazistų. O dar prieš metus paskutinis skambutis skambėjo 26 tūkst. jaunuolių. 

  Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientams pagrindinė brandos egzaminų sesija mokyklose dar truks iki birželio 22 dienos, kuomet jie laikys paskutinį chemijos valstybinį brandos egzaminą.

  Norint gauti brandos atestatą, šiemet reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 2 dieną, šeštadienį.

  Temos:
  Švietimas Lietuvoje (159)

  Dar šia tema

  Būsimieji abiturientai turės teisę pasirinkti egzamino rašinio autorių
  Geriausi šalies abiturientai apdovanoti Vyriausybės rūmuose
  Tegai:
  abiturientai, Lietuva

  Svarbiausios temos