19:42 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Dviratis, archyvinė nuotrauka

  Gegužę ugniagesiai ištraukė iš vandens 10 skenduolių

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  11 0 0

  Iš viso šiemet ugniagesiai ištraukė 48 skenduolius ir išgelbėjo 21 gyventoją

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Šių metų gegužės mėnesį ugniagesiai gelbėtojai ištraukė iš vandens 10 skenduolių, praneša spaudos tarnyba.

  Tik vakar šalies vandens telkiniuose nuskendo net 3 žmonės, visi — Kelmės rajone. Prieš vidurdienį buvo gautas pranešimas, kad Pašiaušės kaimo tvenkinyje prie kranto plūduriuoja skenduolis. Jį ištraukė Tytuvėnų ugniagesiai. Skenduolio tapatybė nenustatyta, įvykį tiria policija.

  Ežeras, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Alexander Lipovets

  Tą pačią dieną, 19:30, buvo pranešta, kad Valpainių kaimo tvenkinyje skęsta du žmonės. Į nelaimės vietą išskubėjo Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai. Jiems atvykus, vandens paviršiuje žmonių nebuvo matyti. Nuskendusiųjų kūnus ugniagesiai rado už 3 metrų nuo kranto. 1972 metais gimusiems sutuoktiniams medikai konstatavo mirtį.

  Pasak Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Stasio Kvietkaus, sutuoktinių pora maudėsi tvenkinyje prie savo namų. Jį buvo išsikasę patys.

  Iš viso šiemet ugniagesiai ištraukė 48 skenduolius (pernai per tą patį laikotarpį — 39), iš jų 2 vaikus, bei išgelbėjo 21 gyventoją. Daugiausia skenduolių iš vandens telkinių ištraukta Kauno (10), Vilniaus (9), Šiaulių (7), Klaipėdos (5) ir Tauragės (5) apskrityse.

  Dar šia tema

  Ugniagesiai nuo gegužės pradės masinius reidus po Lietuvos gyventojų būstus
  Šiauliuose planuojama įkurti Lietuvos ugniagesybos istorijos muziejų
  Tegai:
  skenduoliai, ugniagesiai

  Svarbiausios temos