21:49 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Projektas "Vilnius skaito" sostinėje vyks visą vasarą, o mobilioji skaitykla kas mėnesį keliaus vis į kitą skverą, aikštę

  VILNIUS, gegužės  24 — Sputnik. Sostinės Lukiškių aikštėje atidaryta pirmoji Lietuvoje mobili skaitykla po atviru dangumi.

  Projektas "Vilnius skaito" sostinėje vyks visą vasarą, o jaukią mobilią skaityklą iki rudens bus galima aplankyti ir kitose Vilniaus erdvėse — kas mėnesį ji keliaus vis į kitą skverą, aikštę.

  Skaitykloje kiekvienas gali nemokamai skaityti naujausią, įvairaus žanro literatūrą. Specialiai skaitymui pritaikytoje erdvėje įvairaus amžiaus ir skonių literatūros mėgėjai ras net apie 1000 knygų, suskirstytų į temines lentynas.

  Didžiąją dalį knygų skaityklai paskolino pagrindinis projekto partneris — Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, naujausių knygų taip pat dovanojo leidyklos "Baltos lankos", "Alma Littera", "Sofoklis", Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, "Kitos knygos", "Vaga" ir "Tyto alba".

  Tai yra skaitykla, todėl  knygos joje ir turi pasilikti. Skaityklos erdvė taip pat bus naudojama įvairiems viešiems miesto renginiams: susitikimams su rašytojais, literatūros, poezijos skaitymams, knygų pristatymams, bus rengiami "šeimadieniai", kiti įdomūs su literatūra susiję renginiai.

  Библиотека под открытым небом в Вильнюсе
  Projektas "Vilnius skaito"

  Dar šia tema

  Amerikos žurnalas įtraukė Bibliją į "nereikalingų" knygų sąrašą
  Tegai:
  skaitykla, Vilnius

  Svarbiausios temos