22:17 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1167
 • RUB72.0519
  Ugniagesių mašina, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje per gaisrą žuvo moteris

  © Фото: picjumbo.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  87 0 0

  Pasak ugniagesių, bute, kuriame degė sofa-lova, o jo savininkė rasta be sąmonės, nebuvo įrengtas dūmų detektorius, kuris veikiausiai būtų išgelbėjęs moters gyvybę

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Gegužės 25 dieną Vilniuje, savo bute, per gaisrą žuvo žmogus, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Penktą valandą ryto buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Meistrų gatvėje, dega butas. Atvykus ugniagesiams, iš antrame aukšte esančio buto sklido dūmai. Ugniagesiai į butą pateko pro langą. Kambaryje degė sofa-lova.

  Bute gelbėtojai rado moterį be sąmonės. Ji buvo perduota medikams, tačiau medicinos darbuotojai konstatavo moters mirtį.

  Gelbėtojai atkreipia dėmėsį, kad šiame bute nebuvo įrengtas dūmų detektorius, kuris veikiausiai būtų išgelbėjęs moters gyvybę. 

  "Keletą eurų kainuojantis prietaisas savo garsiu signalu būtų prižadinęs moterį ir gyvybė būtų išgelbėta", — teigė ugniagesiai.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, kilus gaisrui dažniausiai žmonės žūsta nakties metu. Iš viso šiemet gaisruose žuvo 51 žmogus.

  Dar šia tema

  Baudos išgelbės nuo gaisro gyvybes ir turtą
  Kaip nenukentėti nuo privalomų dūmų detektorių sukčių
  Ugniagesiai nuo gegužės pradės masinius reidus po Lietuvos gyventojų būstus
  Gaisrininkai pataria, kokį dūmų detektorių pirkti, kaip ir kur įrengti
  Tegai:
  dūmų detektorius, gaisras, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos