19:26 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)
  41

  Į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės grįžęs vyras, įtariama, vairavo vogtą automobilį "BMW 525"

  VILNIUS, gegužės 28 – Sputnik. Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė Jungtinėje Karalystėje gyvenantį lietuvį, kuris vairavo prieš pusmetį Jungtinėje Karalystėje pavogtą automobilį "BMW 525", praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Sekmadienį Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Suvalkai – Marijampolė, ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė iš Lenkijos į Lietuvą ką tik įvažiavusį automobilį "BMW 525".

  VSAT, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Jis buvo su Jungtinės Karalystės registracijos numeriais, vairuotojas – šioje šalyje gyvenantis 36-erių metų Lietuvos pilietis.

  Patikrinimo metu pasieniečiai pastebėjo, kad automobilio VIN numeris, nurodytas registracijos dokumentuose, nesutampa su automobilio kėbulo numeriu.

  Netrukus VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad šis 2005 metų laidos automobilis nuo praėjusių metų gruodžio yra ieškomas, įtariama, kaip vogtas. Paiešką paskelbė Jungtinės Karalystės teisėsaugininkai.

  Vairuotoją Kalvarijos pasieniečiai sulaikė ir uždarė į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas. "BMW 525" saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)
  Tegai:
  vogtas automobilis, Jungtinė Karalystė, Lietuva

  Svarbiausios temos