12:49 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  93

  Dėl Alytaus pataisos namų rekonstrukscijos į kitas įkalinimo įstaigas perkeliama beveik 200 nuteistųjų

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Kalėjimų departamento pareigūnai gegužės mėnesį vykdo beveik 200 nuteistųjų perkėlimą iš Alytaus pataisos namų į kitas įkalinimo įstaigas, rašo Kalėjimų departamento spaudos tarnyba.

  Nuo 2018 metų birželio mėnesio bus pradėta vieno iš didžiausių Alytaus pataisos namų bendrabučio rekonstrukcija. Dėl pastato konstrukcinių ypatumų buvo sudėtinga užtikrinti tinkamą nuteistųjų priežiūrą, todėl jis bus rekonstruotas į kamerinio tipo patalpas.

  Į Pravieniškių pataisos namus jau perkelta didžioji dalis nuteistųjų — 119. Perkeliant nuteistuosius buvo atliekamos kratos: išvežant nuteistuosius iš Alytaus pataisos namų, atvežus į įkalinimo įstaigas, jų metu paimta nemažai duriančių, pjaunančių daiktų.

  Perkėlimo laikotarpiu nuteistieji, daugiausiai Pravieniškių pataisos namuose, reiškia nepasitenkinimą pasikeitusiomis laikymo sąlygomis, skirstymu į atskirus lokalinius sektorius, tačiau patyrę pareigūnai padeda jiems integruotis.

  Pravieniškėse veikė organizuotas susivienijimas >>

  Dalis nuteistųjų nebuvo pratę laikytis nustatytos įkalinimo įstaigos vidaus tvarkos, konfliktavo, atlikdami bausmę Alytuje, vykdė naujus nusikaltimus, ypač, vadinamuosius telefoninius sukčiavimus, todėl turės priprasti prie griežtesnės tvarkos ir priežiūros, laikytis nustatytos dienotvarkės. Pasak pareigūnų, nuteistųjų adaptacijos naujoje vietoje laikotarpiu, nepasitenkinimo reiškimas įstaigoje ir artimųjų laisvėje informavimas apie naujus procesus yra įprastas trumpalaikis reiškinys.

  Dar šia tema

  Pataisos namų gydytojas įtariamas prekyba narkotikais
  Pataisos namams padovanotame šaldytuve buvo paslėpti draudžiami daiktai
  Patiklumo kaina: keturios senolės sukčiui atidavė beveik 10 tūkst eurų
  Tegai:
  kaliniai, Alytaus pataisos namai, Kalėjimų departamentas, Pravieniškių pataisos namai, Alytus

  Svarbiausios temos