15:12 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  311

  Esminiai pokyčiai susiję su registracija į vairavimo egzaminus

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. "Regitra" informuoja, jog nuo šių metų gegužės 25 dienos įsigalioja naujas Europos Sąjungos (ES) asmens duomenų reglamentavimas. Atsižvelgiant į tai, "Regitra", siekdama dar efektyviau užtikrinti asmens duomenų apsaugą, koreguoja klientų aptarnavimo telefonu bei kai kurių paslaugų politiką. Esminiai pokyčiai susiję su registracija į vairavimo egzaminus, rašoma "Regitros" pranešime žiniasklaidai.

  Kaip sėkmingai išlaikyti vairavimo praktikos egzaminą >>

  Šiuo metu užsiregistruoti į vairavimo egzaminus internetu galima dviem būdais: prisijungiant per el. bankininkystę arba nurodžius asmens duomenis. Labai svarbu, pasirinkusiems registraciją į egzaminus nurodant asmens duomenis, įsiminti savo unikalų prašymo numerį.

  "Jis būtinas norint užsiregistruoti į praktikos egzaminą arba atšaukti egzaminus. Svarbu pastebėti, jog prašymo numeris pakartotinai nebus rodomas. Jis nebus primenamas ir paskambinus į "Regitros" informacijos centrą", — pabrėžiama pranešime.

  Pamiršus prašymo numerį jis bus suteikiamas tik "Regitros" padalinyje arba matomas prisijungus prie registravimo sistemos per el. bankininkystę.

  Keičiasi ir "Regitros" informacijos centro klientų aptarnavimo politika. Paskambinusiųjų bus prašoma nurodyti papildomus duomenis, leisiančius dar tiksliau identifikuoti asmenį. 

  Tačiau reikia įsiminti, kad norint telefonu pasikeisti registracijos datą arba laiką, reikės atsisakyti esamos registracijos ir iš naujo registruotis į egzaminą. Tai reiškia, jog galima prarasti savo rezervuotą egzamino laiką. To galima išvengti registruodamiesi per el. bankininkystę.

  Dar šia tema

  "Regitra" nuo gegužės 20-osios keičia automobilio išregistravimo tvarką
  "Regitra" ženkliai sumažino paslaugų kainas
  Regitra: pametus valstybinio numerio ženklą bus išduodamas dublikatas
  Nuo rugsėjo 1-osios "Regitra" palengvins transporto priemonių registraciją
  "Regitra" atsisako eilių
  Tegai:
  vairavimo egzaminas, Regitra, Lietuva

  Svarbiausios temos