15:51 2019 Lapkričio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1061
 • RUB70.6242
  Bėgimas, archyvinė nuotrauka

  Panevėžyje vyks akcija už švaresnį orą ir sveikesnę aplinką

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  Aplinkos ministerija kviečia žmones dalyvauti akcijoje "Pabėk nuo Kietosios dalelės" ir lenktyniaujant bėgimo takuose parodyti, kad mums visiems labai svarbu kvėpuoti švariu oru ir gyventi sveikoje aplinkoje

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Artėjančios Pasaulinės aplinkos dienos proga birželio 2 dieną Panevėžio centre — Senvagėje vyks akcija "Pabėk nuo kietosios dalelės", praneša Aplinkos ministerija.

  Vilnius, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Aplinkos ministerija kviečia žmones lenktyniaujant bėgimo takuose parodyti, kad mums visiems labai svarbu kvėpuoti švariu oru ir gyventi sveikoje aplinkoje.

  Panevėžio centre — Senvagėje, kur bus įkurdintas aktyvaus laisvalaikio ir sporto miestelis ir surengta šventė "Olimpinė diena 2018".

  Prisijungus prie akcijos "Pabėk nuo Kietosios dalelės", galima pasirinkti norimą bėgimą (5 km ir 10 km), įveikti Olimpinę mylią, o mažuosius atvesti parungtyniauti 500 m bėgimo varžybose.

  Oro tarša smulkiosiomis kietosiomis dalelėmis (KD10) — viena opiausių Europos miestų oro kokybės problemų. Dažniausiai jų koncentracija padidėja dėl transporto sukeltos taršos, statybų, gatvių tiesimo, remonto darbų, energijos gamybos, kūrenimo kietuoju kuru, pramoninių procesų. Kova su šia tarša — tai ne tik valdžios institucijų, bet ir kiekvieno iš mūsų reikalas.

  Dar šia tema

  Pabėk nuo Kietosios dalelės: Alytuje vyko aplinkosaugos akcija
  Tegai:
  bėgimas, Aplinkos ministerija, Panevėžys, Lietuva

  Svarbiausios temos