20:47 2019 Kovo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB72.7646
  Vilniaus senamiestis, archyvinė nuotrauka

  Vilniečiai kviečiami tapti šimtmečio savanoriais

  © Photo: facebook / Vilniaus miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  6610

  Miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra "Go Vilnius" atnaujina tradicinę savanorių programą ir savo miestą mylintiems vilniečiams siūlo unikalią galimybę tapti šimtmečio turizmo savanoriais

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuva ir Vilnius sulaukia vis daugiau dėmesio iš užsienio šalių turistų, o ypač didelio skaičiaus svečių tikimasi sulaukti populiariausiu turizmo sezono ― vasaros ― metu, rašo sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Андрей Богданов

  Ypatingais Lietuvai metais Vilniuje planuojama daugybė neeilinių renginių ir susitikimų, todėl Vilniaus turizmo savanoriai turės unikalią galimybę juos stebėti iš arti. Didžiausias vasaros renginys ― Lietuvos šimtmečio Dainų šventė "Vardan tos" — į miestą sutrauks tūkstančius dalyvių ir žiūrovų, taip pat ir iš užsienio.

  Todėl miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra "Go Vilnius" atnaujina tradicinę savanorių programą ir savo miestą mylintiems vilniečiams siūlo unikalią galimybę tapti šimtmečio turizmo savanoriais.

  Vilniaus turizmo savanorių programa yra populiari tarp miestiečių. Pernai joje dalyvauti užsiregistravo rekordinis skaičius žmonių, pradedant moksleiviais ir studentais, baigiant vyresniais ir dirbančiais miestiečiais, kurie savanoriavo su savo vaikais ir augintiniais. Organizatoriai užtikrina, kad ir šiemet bus galima savanoriauti kartu su šeimos nariais, o šunims bus skirti specialūs atpažinimo ženklai.

  Prieš pradėdami dirbti turizmo savanoriai dalyvaus apmokymuose, kuriuose daugiau sužinos apie turistinę Vilniaus pusę ir miesto svečiams aktualius praktinius dalykus. Baigę mokymus jie bus pasirengę miesto centre ir Senamiestyje teikti reikalingą informaciją ir pagalbą miesto svečiams. Vilniaus turizmo savanorius atpažinti padės ryški ir stilinga apranga.

  Projekte dalyvauti kviečiami 16 metų ir vyresnio amžiaus žmonės, mokantys anglų kalbą. Privalumas — mokėjimas bendrauti dar bent viena užsienio kalba. Būsimi savanoriai registruotis kviečiami jau dabar, o pirmieji į gatves išeis birželio 14 dieną. Projektas tęsis visą vasarą.

  Projekto dalyviams nemokamai duris atvers ir dovanų pasiūlys projekto partneriai, kurių tarpe — Vilniaus rotušė, "Loftas", "Caffeinne", "Vilniaus Gondola", "Iliuzijų muziejus", "Kartlandas", "Valandėlė", "Senamiesčio gidas" ir kiti.

  Norintys dalyvauti projekte kviečiami registruotis adresu http://www.vilnius-tourism.lt/page/myli-ir-pazisti-vilniu/

  Dar šia tema

  Vokietijos "Stern" ir "Focus" pareklamavo Vilnių savo skaitytojams
  Prancūzijos TV pristatė savaitgalio kelionę į Vilnių už 255 eurų
  Tegai:
  savanoriai, turizmas, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos