06:21 2019 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  LRT, achyvinė nuotrauka

  Seime siūloma uždrausti LRT transliuoti lošimus

  © Sputnik/ Андрей Богданов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  21 0 0

  Pasak Kęstučio Masiulio, LRT pažadėjo, kad neberodys reklamos, tačiau vis tiek transliuoja "Keno loto" ir "Jėga loto" lošimus

  VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Seimo narys Kęstutis Masiulis įregistravo įstatymo pataisą, uždrausiančią LRT transliuoti azartinius lošimus, praneša spaudos tarnyba.

  "Nors LRT gauna finansavimą iš valstybės biudžeto ir jie pažadėjo, kad neberodys reklamos, tačiau vis tiek transliuoja „Keno loto" ir „Jėga loto" lošimus. Abejoju, ar tokie lošimai turi didelę pridėtinę vertę visuomenei. Juk absoliuti dauguma žmonių nieko iš to nelaimi ir geriau tuos pinigus panaudotų kilnesniems tikslams", — teigia parlamentaras.

  Pasak Masiulio, LRT yra uždrausta rodyti azartinių lošimų reklamą, uždrausta organizuoti lošimus, bet neuždrausta transliuoti, ką jie ir daro.

  "Mūsų šalyje jau taip yra, kad kol juodu ant balto neužrašyta, tai patiems valstybės pareigūnams nepavyksta susimąstyti, ar lošimai atitinka nacionalinio transliuotojo misiją skleisti kultūrinę, socialinę ir šviečiamąją informaciją", — sako Masiulis.

  Jeigu Seimas pritars, įstatymas įsigalios nuo 2019 metų sausio 1 dienos. Šiemet iš valstybės biudžeto LRT numatyta skirti 39 mln. eurų.

  Dar šia tema

  Seimui pasiūlyta didinti azartinių lošimų apmokestinimą
  Lošimo namai negavo nekilnojamojo turto mokesčių lengvatų
  Tegai:
  azartiniai lošimai, LRT, Seimas

  Svarbiausios temos