11:09 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Sostinės gyventojas pripažįsta savo kaltę, tačiau tyrimo metu teigė, kad 180 litrų "naminukės" ruošėsi naudoti asmeninėms reikmėms

  VILNIUS, birželio 11 – Sputnik. Vilniaus gyventojas garaže organizavo neteisėtą cigarečių ir alkoholinių gėrimų pardavimą, pranešė Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba. 

  Buvo nustatyta, kad per kelerius kartus kaltinamasis savo pažįstamo garaže Vilniuje sukaupė nemenką kiekį Baltarusijos banderolėmis pažymėtų cigarečių ir cigarečių be banderolių. Daugiau nei 45 tūkstančiai pakelių cigarečių buvo surasti vilniečio naudojamame garaže. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, cigarečių vertė viršija 250 MGL (12500 eurų).

  Pareigūnai išaiškino, kad kaltinamasis cigaretes pardavinėdavo į garažą atvykusiems pirkėjams. Iš pradžių cigaretes sukraudavo į vieną automobilį, o pirkėjai jau po kurio laiko atvykdavo atsiskaityti kitu automobiliu. Kaltinamasis cigaretes pirkdavo iš turgaus, kai įvairūs asmenys jam jas pasiūlydavo. Įsigytas cigaretes jis parduodavo nedideliais kiekiais, taip norėdamas šiek tiek užsidirbti.

  Kaltinamojo naudojamame garaže taip pat aptikta ir 180 litrų namų sąlygomis pagamintos degtinės. Pasak vyro, jis alkoholį ruošėsi naudoti asmeninėms reikmėms.

  Prokuroras, vadovavęs ikiteisminiam tyrimui, prašo Vilniaus apygardos teismo kaltinamajam paskirti bausmę — 22 su puse tūkstančio eurų dydžio baudą.

  Dar šia tema

  Sulaikyta didžiausia šiemet cigarečių kontrabandos siunta
  Medininkuose sulaikyta 1,5 mln. eurų vertės cigarečių siunta
  Tegai:
  Vilnius

  Svarbiausios temos