21:20 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  73

  Sutvarkius šią gatvę didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus daugiau kaip 12-15 tūkstančių vilniečių, kurie kasdien važiuoja Verkių gatve centro arba Žaliųjų ežerų link

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Vilniuje pradėta rekonstruoti viena ilgiausių ― daugiau kaip 9 kilometrų ilgio Verkių gatvė, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Kelių remontas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Максим Богодвид

  Iki vėlyvo rudens bus paklota 2,2 kilometro naujos asfaltbetonio dangos, sutvarkyti kelkraščiai, atnaujintas ženklinimas. Verkių gatvės remontui Vilniaus miesto savivaldybė skyrė apie 200 tūkst. eurų.

  Verkių gatvės rekonstrukcijos darbai vyks dviem etapais — pirmuoju etapu (iki rugpjūčio mėnesio) bus tvarkoma gatvės atkarpa nuo restorano "Verkių malūnas" iki Trinapolio bažnyčios ir vienuolyno, o vasaros pabaigoje (iki lapkričio mėnesio) darbai persikels į likusią, beveik kilometro ilgio Verkių gatvės atkarpą, nuo Trinapolio bažnyčios ir vienuolyno iki Žirmūnų gatvės. Taip pat bus tvarkoma ir daugiau kaip pusės kilometro ilgio Verkių gatvės dalis, nuo Kareivių iki Lukšio gatvės. Čia bus paklota nauja danga, pakeisti gatvės bortai ir šaligatviai.

  Praėjusiais metais buvo sutvarkyta Dvaro ir Verkių gatvių dalis iki "Verkių malūno". Gatvėse atnaujinta asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai.

  Sutvarkius šią gatvę didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus daugiau kaip 12-15 tūkstančių vilniečių, kurie kasdien važiuoja Verkių gatve centro arba Žaliųjų ežerų link. 

  Darbų metu bus stengiamasi sudaryti kuo mažiau nepatogumų eismo dalyviams, todėl birželio 11-22 dienomis Verkių gatvės dalyje, nuo restorano "Verkių malūnas" iki Trinapolio bažnyčios ir vienuolyno, laikinai įvedama vienpusio eismo tvarka. Eismas bus ribojamas vienoje eismo juostoje pasirinkta važiavimo kryptimi.

  Šiuo metu intensyvūs gatvių tvarkymo darbai vyksta Antakalnio, Goštauto, Danielių, Vytauto, Dunojaus, Sukilėlių, S. Vainiūno, Slucko, Vitebsko ir kt. gatvėse.

  Šiemet sostinė išasfaltuos net 80 km miesto gatvių ir apie 10 km iš jų — žvyrkelių, tam skiria rekordines lėšas — 27 mln. eurų. Tai net 4 mln. eurų daugiau nei pernai: 16 mln. eurų — iš miesto biudžeto, daugiau kaip 11 mln. eurų — iš nacionalinės Kelių priežiūros ir plėtros programos.

  Dar šia tema

  Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcija tęsis iki rugpjūčio pabaigos
  Vilniuje po gatvių rekonstrukcijos gerės sąlygos verslo kūrimuisi
  Tegai:
  gatvių rekonstrukcija, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos