21:34 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1167
 • RUB72.0519
  Задержание, архивное фото

  Sulaikyti apgaulės būdu bandę įsigyti kompiuterinę techniką asmenys

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  17 0 0

  Keturiems Panevėžio miesto gyventojams pareikšti įtarimai dėl apgaule, melagingais elektroniniais laiškais, apsimetus įmonių klientais, sandorių dėl kompiuterinės technikos sudarymo

  VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

  Birželio 11 dieną pareigūnai, atlikdami procesinius ikiteisminio tyrimo veiksmus, sulaikė keturis Panevėžio miesto gyventojus. Asmenims pareikšti įtarimai dėl apgaule, melagingais elektroniniais laiškais, apsimetus įmonių klientais, sandorių dėl kompiuterinės technikos sudarymo. Sandoriai būdavo sudaromi su atidėtu mokėjimu, paimant kompiuterinę techniką kitų įmonių vardu ir už gautas prekes neatsiskaitant.

  Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, jog kompiuterine technika prekiaujanti įmonė gavo savo klientų vardu prašymus parduoti kompiuterinę techniką daugiau nei už 16 000 eurų. Sudarius sandorius technika asmenims buvo perduota per siuntų tarnybas, tačiau įmonė apmokėjimo nesulaukė. Nurodyti užsakovai apie jų vardu vykdomus sandorius nieko nežinojo.

  Tęsdami nusikalstamą veiką asmenys vėl kreipėsi į tą pačią įmonę, prisistatydami klientų vardu, sudarė sandorį dėl kompiuterinės technikos papildomai daugiau nei už 12 000 eurų, ir atvykę pasiimti sandorio objekto buvo sulaikyti policijos pareigūnų.

  Jiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

  Dar šia tema

  Lietuvos policija įsigijo bepiločių skraidyklių
  Lietuvoje šalia geležinkelių pervažų vyks policijos reidai
  Tegai:
  sukčiavimas, policija, Lietuva

  Svarbiausios temos