02:47 2018 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1425
 • RUB75.8985
  Žurnalistas Andrius Tapinas, archyvinė nuotrauka

  Tapinas sukritikavo Lietuvos FIFA-2018 komentatorių darbą

  CC BY-SA 4.0 / wikipedia / Eetuatyv
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (86)
  22710

  Žurnalisto teigimu, "nacionalinis paveldas" užuot ėmęsis tiesioginių pareigų svarstė praėjusias rungtynes ir kiek uždirba teisėjai ir futbolininkai, o moteris-futbolininkė kaip sporto komentatorė yra neparuošta ir išsigandusi

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Žurnalistas Andrius Tapinas sukritikavo Lietuvos Pasaulio futbolo čempionato — 2018 komentatorių darbą. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje.

  Žurnalistas ironiškai pastebėjo, kad "nacionalinis paveldas" Tautvidas  Meškonis komentuodamas Islandijos ir Argentinos rungtynes, daugiausia pasakojo apie tai, kaip vyko Prancūzijos ir Australijos rungtynės. Daug laiko sporto komentatorius skyrė istoriniam įvykiui, kuris debiutavo čempionate — pirmą kartą Čempionatų istorijoje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį po vaizdo įrašo peržiūros.

  Stadionas Kaliningrad, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Подгорчук

  Pasak Tapino, kai Argentina įmušė įvartį, sporto komentatorius "šiek tiek pyktelėjęs dėl trukdymo baigia mintį" apie pirmą kartą panaudotas technologijas, po to trumpai aptarė įvartį ir  grįžo prie praėjusių rungtynių ir "21 amžiaus technologijų" specialaus laikrodžio, kurį turi teisėjas, svarstymo.

  Po Islandijos įmušto įvarčio į varžovų vartus, Meškonis trumpai pasakęs, kas įmušė, pradėjo vardinti, kiek uždirba treneriai, kiek galima uždirbti iš čempionato FIFA ir kiek tai bus eurais.

  "Islandai ir argentiniečiai tuo metu nebemuša, netgi 11 baudinių, kad daugiau nebeerzintų komentatoriaus", — apibendrina Tapinas.

  Be to, žurnalisto teigimu, "LRT sporto redakcijos žmogus, nusprendęs, kad yra gera mintis į tiesioginį eterį išleisti neparuoštą, netreniruotą, išsigandusį žmogų vien dėl to, kad tai yra moteris-futbolininkė, yra "chaltūrščikas".

  Pasak žurnalisto, čempionato rungtynės ne treniruočių poligonas.

  Pasaulio futbolo čempionatas vyksta Rusijoje nuo birželio 14 dienos iki liepos 15 dienos vienuolikoje šalies miestų.

  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (86)

  Dar šia tema

  FIFA-2018 dalyvaujančios šalys
  Pasaulio futbolo čempionato šalys nugalėtojos
  Tegai:
  sporto komentatorius, FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, Andrius Tapinas, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos