11:02 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  66

  Šiuo metu "Aeroflot" lėktuvais iš Vilniaus į Maskvą galima kasdien keliauti 05:50 bei 11:10, o nuo liepos 1 dienos — ir 18:45

  VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. Nuo liepos 1 dienos Rusijos oro linijų bendrovė "Aeroflot" į Maskvą skraidins nebe du, o tris kartus per dieną, praneša Vilniaus oro uostas.

  Šiuo metu "Aeroflot" lėktuvais iš Vilniaus į Maskvą galima kasdien keliauti pirmoje dienos pusėje — 05:50 bei 11:10.

  Nuo liepos 1 dienos bus pasiūlyta galimybė kelionę į Šeremetjevo oro uostą pradėti ir 18:45. Skrydis iš Vilniaus į Maskvą orlaiviu "Airbus A320" trunka 1 valandą 35 minutes.

  Kaip rašoma pranešime, pastaraisiais metais keleivių, skrendančių šiuo maršrutu, skaičius auga, todėl papildomas skrydžio dažnis leis būsimas keliones planuoti dar patogiau.

  "Į Maskvą skrendančių keleivių skaičius pastaraisiais metais sparčiai didėja — vien tik 2017 metais šiuo "Aeroflot" reisu pasinaudojo daugiau nei 136 tūkstančiai keleivių. Džiaugiamės, kad netrukus bus pasiūlytas dar patogesnis išvykimo laikų pasirinkimas", — teigė Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

  Pasak Stikliūno, nemažai daliai į Maskvą skrendančių keleivių Rusijos sostinė nėra galutinis kelionės tikslas. Dėl didelės jungiamųjų skrydžių į kitus Rusijos ir aplinkinių šalių miestus bei įvairias Azijos šalis pasiūlos, Maskvos oro uostas keliautojams dažnai tampa tarpine stotele.

  Apie Vilniaus oro uostą

  Vilniaus oro uostas priklauso Lietuvos oro uostų tinklui, valdančiam trejus oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2017 metus jie aptarnavo 5,2 mln. keleivių ir 55 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 79 reguliariosiomis kryptimis į 67 miestus 29 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

  Dar šia tema

  Per tris mėnesius "Aeroflot" Lietuvos oro erdvėje atliko 5 tūkst skrydžių
  Vilniaus oro uosto rekomendacijos, kaip nepasiklysti terminalo rekonstrukcijos metu
  Vilniaus oro uoste sulaikyta baltarusė: noriu, kad viskas praeitų, lyg baisus sapnas
  Tegai:
  Aeroflot, Maskva, Vilnius

  Svarbiausios temos