01:32 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  93

  Kybartų pataisos namuose įvyko nuteistųjų konfliktas, keturiems nuteistiesiems diagnozuotos muštinės žaizdos, jie buvo pristatyti į gydymo įstaigą

  VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Vakar Kybartų pataisos namuose įvyko dar vienas konfliktas — nuteistųjų muštynės.

  Kaip praneša Kalėjimų departamentas, po savaitgalį pradėtų kratų ir dar tęsiamų patikrinimų, birželio 19 dieną, apie 15:40, lokalinio sektoriaus kiemelyje įvyko nuteistųjų konfliktas. Pareigūnai reagavo žaibiškai ir nutraukė įsiplieskusias muštynes.

  Iškviesti medikai keturiems nuteistiesiems diagnozavo muštines žaizdas, todėl nuteistieji buvo pristatyti į gydymo įstaigą.

  Konflikto iniciatoriai yra nustatomi, įvykio aplinkybės tiriamos. Kaip teigia Kalėjimų departamentas, incidento metu nuteistieji žmones žalojančių, duriančių ar pjaunančių įrankių neturėjo.

  Dėl viešosios tvarkos pažeidimo Kybartų pataisos namuose pradedamas ikiteisminis tyrimas. Kalėjimų departamento tyrimo grupė tęsia darbą Kybartų pataisos namuose.

  Praėjusį savaitgalį Kybartų pataisos namuose nuteistieji per Facebook transliavo išgertuves. Po incidento atsistatydino laikinasis šios įstaigos direktorius Rimantas Zaikauskas ir Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus vadovas Gintaras Zaveckis.

  Artimiausiu metu Kybartų pataisos namuose bus blokuojamas mobilusis ryšys, taip pat laukiama atvykstant patyrusių kriminalinės žvalgybos pareigūnų, kurie turės išsiaiškinti, kas pataisos namuose organizuoja draudžiamų daiktų patekimą. Šalies kalinimo įstaigose atliktos kratos, patikrinimai, imtasi kitų specialių priemonių.

  Tegai:
  konfliktas, Kybartų pataisos namai

  Svarbiausios temos