20:35 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Geležinio Vilko gatvės remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 150 tūkstančių eurų

  VILNIUS, birželio  23- Sputnik. Vilniuje pradėta remontuoti vienos ilgiausių ir judriausių — Geležinio Vilko gatvės — atkarpa nuo Noragiškių iki Ateities gatvės, iki vasaros pabaigos šioje atkarpoje bus paklota 1,3 kilometro naujos asfaltbetonio dangos, pakeisti kelio bortai, atnaujintas ženklinimas, praneša sostinės savivaldybė.

  Kelių remontas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Максим Богодвид

  Geležinio Vilko gatvės remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 150 tūkstančių eurų. Dar šiemet planuojama sutvarkyti ir kitą Geležinio Vilko gatvės dalį — nuo Ateities iki Didlaukio gatvės. Šioje atkarpoje taip pat bus paklota nauja asfalto danga, pakeisti kelio bortai, atnaujintas ženklinimas. Pradėjusi Geležinio Vilko gatvės rekonstrukciją pernai, iki kitų metų pabaigos savivaldybė kartu su partneriais bus atnaujinusi net du trečdalius gatvės, besidriekiančios per Šeškinę, Verkius, Žvėryną, Vilkpėdę, Naujamiestį ir Šnipiškes — 7 km.

  Sutvarkius šią gatvę, didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus apie 52 tūkstančiai vilniečių, kurie kasdien važiuoja iš Visorių, Santariškių ir Baltupių rajonų. Darbų metu bus susiaurinta važiuojamoji gatvės dalis, ribojamas transporto eismas, atsiras laikini įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės bei informaciniai stendai.

  Šį pavasarį buvo pradėta tvarkyti kita svarbi Geležinio Vilko gatvės atkarpa — nuo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabriko iki sankryžos su Ukmergės gatve.

  Pernai buvo sutvarkyta Geležinio Vilko gatvė nuo Gerosios Vilties žiedo iki tilto per Neries upę. Vienoje judriausių miesto gatvių ištisinio asfalto danga padengta beveik 4 kilometrų ilgio atkarpa, pakeisti kelio bortai, šaligatviai, suremontuoti šuliniai ir atnaujintas ženklinimas. Ši gatvė kapitališkai nebuvo remontuota daugiau kaip dešimtmetį.

  Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta net 80 kilometrų gatvių, beveik 10 km iš jų žvyrkelių, sutvarkyta 350 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota apie 20 km naujų šaligatvių ir bus suremontuota 16 km susidėvėjusių. Tam skirtos rekordines lėšos — 27 mln. eurų. Tai net 4 mln. eurų daugiau nei pernai: 16 mln. eurų — iš miesto biudžeto, daugiau kaip 11 mln. eurų — iš nacionalinės Kelių priežiūros ir plėtros programos.

  Dar šia tema

  Vilniuje pradėta Verkių gatvės rekonstrukcija
  Tegai:
  gatvių rekonstrukcija, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos