23:28 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Ignalinos atominės elektrinės uždarymas (69)
  43

  Audrius Kamienas paskirtas į įmonės vadovo pareigas penkerių metų kadencijai

  VILNIUS, birželio 24 — Sputnik. Audrius Kamienas paskirtas VĮ Ignalinos atominės elektrinės generaliniu direktoriumi, praneša spaudos tarnyba.

  Kaip naujas generalinis direktorius Kamienas buvo oficialiai pristatytas išplėstinio VĮ Ignalinos atominės elektrinės administracijos posėdžio metu dalyvaujant Energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui ir Energetikos viceministrei Linai Sabaitienei birželio 22 dieną.

  Kamienas po įvykusio konkurso Energetikos ministro įsakymu buvo paskirtas į įmonės vadovo pareigas penkerių metų kadencijai.

  Audrius Kamienas dirba Ignalinos AE nuo 2015 metų iki paskyrimo į generalinio direktoriaus pareigas jis vadovavo Veiklos planavimo ir finansų departamentui, o nuo vasario pradžios laikinai ėjo IAE generalinio direktoriaus pareigas.

  Anot Kamieno, po paskyrimo į naujas pareigas jis ir toliau tęs ne tik neatidėliotinų problemų sprendimą, bet ir sieks kuo efektyvesnio elektrinės eksploatacijos nutraukimo projektų įgyvendinimo išskirtinį dėmesį skirdamas Įmonės veiklos skaidrumui ir aiškiai komunikacijai.

  Vasario 1-ąją iš IAE vadovo pareigų pasitraukė teisėsaugos įtarimų sulaukęs IAE generalinis direktorius Darius Janulevičius. Jis yra kaltinamasis Panevėžio apygardos teismo nagrinėjamoje buvusių IAE vadovų baudžiamojoje byloje dėl 1,5 mln. eurų vertės turto pardavimo aukciono. Kaltinamieji byloje yra dar penki asmenys.

  Temos:
  Ignalinos atominės elektrinės uždarymas (69)

  Dar šia tema

  Skverneliui neužtenka 500 mln eurų Ignalinos atominei elektrinei uždaryti
  ES skirs daugiau kaip 500 mln eurų Ignalinos AE uždarymui
  Ignalinos rajone sudegė šeši pastatai
  Tegai:
  Ignalinos AE, Audrius Kamienas

  Svarbiausios temos