03:55 2020 Birželio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1194
 • RUB77.0055
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  66

  Vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą nereikės mokėti asmenims, lengvaisiais automobiliais išvažiavusiems iš kurorto į Jūrų muziejų ir grįžusiems tą pačią dieną

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Neringos svečiai į savo atostogų maršrutą kviečiami įtraukti ir Lietuvos jūrų muziejų, nes jame apsilankiusiems bus taikoma lengvata, praneša Neringos savivaldybės spaudos tarnyba.

  Nuo liepos 3-osios apsilankiusiems Lietuvos jūrų muziejuje, lengvaisiais automobiliais grįžtant į kurortą nebus taikomas vietinės rinkliavos mokestis už įvažiavimą į Neringą.

  Pasak Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio, prieš kelerius metus dėl techninių priežasčių buvo prarasta galimybė taikyti lengvatą kurorto lankytojams, vykstantiems į Lietuvos jūrų muziejų.

  "Neringos kaimynystėje įsikūręs muziejus gali pasiūlyti puikią pažintinę programą, kuri, neabejojame, praturtins mūsų kurorto svečių poilsį. Galime pasidžiaugti tuo, kad pavyko rasti sprendimą, kurio dėka gražiausias Baltijos pajūrio kurortas galės pasiūlyti dar daugiau pramogų", — sakė Jasaitis.

  Vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą nereikės mokėti asmenims, lengvaisiais automobiliais išvažiavusiems iš kurorto į Jūrų muziejų ir tą pačią dieną grįžusiems.

  Į Neringą grįžtantys asmenys turės pateikti ne seniau kaip prieš penkias kalendorines dienas Alksnynės ar Nidos kontrolės poste įsigytą kasos čekį, tos dienos muziejaus bilietą ir kortelę, gautą muziejaus kasose. Užpildyta kortelė turės būti paliekama Alksnynės kontrolės poste.

  Neringos savivaldybė primena, kad nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą yra atleidžiami asmenys, vykstantys tik su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės registracijos liudijimą. Taip pat neįgalieji, turintys 0-25% darbingumą su juos lydinčiais asmenimis, pateikę atitinkamą pažymėjimą.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)

  Dar šia tema

  Laivo "Prezidentas Smetona" vėliava bus perduota Lietuvos jūrų muziejui
  Tegai:
  vietinė rinkliava, kurortas, turistai, Lietuvos jūrų muziejus, Neringa, Lietuva

  Svarbiausios temos