18:41 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1414
 • RUB81.1888
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  324

  Nemokamos ekskursijos vyks liepos 5, 6 ir 7 dienomis lietuvių ir anglų kalbomis

  VILNIUS, liepos 4 — Sputnik. Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra "Go Vilnius" kviečia į nemokamas ekskursijas, kuriose profesionalūs gidai supažindins su ypatingai svarbiomis, tačiau ne visiems girdėtomis šimtmečio istorijomis. Praneša sostinės savivaldybė. 

  Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį garsiausiai skamba Lietuvos Nepriklausomybės Akto pavadinimas. Tačiau iki šio lemtingojo dokumento pasirašymo daugybę metų Lietuvos valstybingumo idėja buvo kurstoma mažuose knygynuose, slaptose lietuvių inteligentų kultūrinėse draugijose, konferencijose.

  Ekskursijų metu bus proga sužinoti, kad šiandien mums tokia įprasta trispalvė galėjo būti vėliava su baltu raiteliu raudoname lauke, arba  žaliai raudona. Gidai papasakos, kas sukūrė Lietuvos herbą ir kaip buvo piliečiams pranešta apie Lietuvos nepriklausomybę.

  Aplankę svarbiausius valstybės atkūrimo objektus Vilniaus gatvėse lankytojai sužinos šiuos ir daugybę kitų įdomybių.

  Į pažintinę kelionę galima bet kuriuo metu leistis ir savarankiškai — maršrutas su aprašymais paskelbtas  Vilniaus turizmo informacijos svetainėje www.vilnius-tourism.lt arba jį galima rasti bet kuriame Vilniaus turizmo informacijos centre.

  Nemokamos ekskursijos vyks liepos 5, 6 ir 7 dienomis lietuvių ir anglų kalbomis. Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.vilnius-tourism.lt.

  Mindaugo karūnavimo diena
  © Sputnik /
  Mindaugo karūnavimo diena
   

  Dar šia tema

  Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Vilnius pirmąkart iškylaus prie Neries
  Tegai:
  nemokama ekskursija, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos