00:26 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
  54

  Be to, Lietuvos treneris padarė prielaidas, kokia šalis šiais metais gali tapti pasaulio čempione

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas mano, kad pasiekusi FIFA pasaulio taurės ketvirtfinalį, Rusija įgijo pasitikėjimo savimi ir yra pasirengusi tęsti kovą už pusfinalį, praneša RIA Novosti.

  Čempionato šeimininkai aštuntfinalyje nugalėjo Ispanijos rinktinę, o liepos 7 dieną Sočyje, "Fišt" stadione, susitiks su Kroatija.

  Pasak Jankausko, šiame mače nėra favorito, šansai patekti į pusfinalį yra lygūs. Be to, jis atkreipė dėmesį į tai, kad Rusijos komandos pusėje yra jos gerbėjų parama.

  "Stanislovo Čerčesovo komandos stiprybės yra vienybė, karingumas, aukšto lygio įsipareigojimai. Po rungtynių su Ispanija prie meistriškumo prisidėjo ir pasitikėjimas savo sugebėjimais. Komanda subrendo, pasirengusi rungtynėms ir pusfinaliui", — pareiškė Lietuvos treneris.

  Be Rusijos, Jankauskas atkreipė dėmesį į Švedijos, Irano ir Kroatijos futbolo žaidėjų žaidimą, taip pat išreiškė savo prielaidas dėl būsimų čempionato nugalėtojų.

  "Nenustebsiu, jei čempionu taps Belgija ar Urugvajus. Brazilijos žaidimas su Serbija parodė, kad nesant jos pagrindiniam dirigentui, komanda jau kita. Kiekvienas, kuris pateks į pusfinalį, turi lygias galimybes laimėti. Rusija sužavėjo savo pasirodymu Pasaulio čempionate, mažai kas tikėjosi, kad ji bus viena iš aštuonių stipriausių komandų pasaulyje", — sakė treneris.

  Pasaulio futbolo čempionatas pirmą kartą vyksta Rusijoje, jis tęsis nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos. Rungtynės vyksta 12 stadionų, 11 šalies miestų.

  Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės vyks šiandien, liepos 6 dieną.

  Žemutiniame Naugarde susitiks Urugvajaus ir Prancūzijos futbolininkai, o Brazilijos ir Belgijos komandos varžysis dėl bilieto į pusfinalį stadione "Kazan Arena".

  Visas naujienas apie FIFA-18 rusų kalba skaitykite čia >>

  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)

  Dar šia tema

  Amerikos žiniasklaida pripažino FIFA-18 Rusijoje vienu įdomiausių čempionatų
  Pasaulio futbolo čempionato šalys nugalėtojos
  Kaip Vilnius stebėjo Pasaulio futbolo čempionato Rusijoje pradžią
  Tegai:
  Pasaulio futbolo čempionatas, Edgaras Jankauskas, Rusija

  Svarbiausios temos