17:12 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  585

  Įtariamieji jau sulaikyti, pranešama, kad taip pasielgė trys neuniformuoti neblaivūs Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Ketvirtadienį, kai Lietuvos sostinės gyventojai šventė Dainų šventę, girti kariai iš pneumatinio šautuvo šaudė į Vilniaus gimdymo namų langą, praneša RIA Novosti su nuoroda į portalą lrytas.lt.

  "Kol tūkstančiai šokėjų linksmai šoko dešimtims tūkstančių žiūrovų, už stadiono tvoros esančius gimdymo namus apšaudė neblaivūs kariai", — rašoma portalo pranešime.

  Leidinys pabrėžia, kad ketvirtadienį vakare Policijos departamentas pranešė, kad Vilniuje, Tyzenhauzų gatvėje trys neblaivūs kariai iš pneumatinio šautuvo apšaudė Vilniaus gimdymo namų vienos palatos langą. Po incidento lango stikle rasti įtrūkimai.

  "Įtariamieji neuniformuoti ne tarnybos metu neblaivūs Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai uždaryti į areštinę", — pruduria portalas.

  Pabrėžiama, kad visiems įtariamiesiems nustatytas neblaivumas: 1,76 promilės alkoholio J. M., 2.04 promilės alkoholio S. M. bei 1,78 promilės alkoholio S. M. Visi 1992 gimimo metų. Pas sulaikytuosius rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas "SWISS+ARMS".

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

  Lrytas skelbia, kad per parą, kai įvyko incidentas, Vilniaus gimdymo namuose gimė 14 naujagimių.

  Dar šia tema

  Girti Britanijos kariai susimušė su Rygos policininkais
  Apsvaigę NATO, arba kaip girti "šiaurės atlantai" gina Baltijos valstybes
  "Girtas šlapinosi ant vitrinų": kaip NATO kariai elgiasi Baltijos šalyse
  Tegai:
  pneumatinis šautuvas, kariai, Vilniaus gimdymo namai, Vilnius

  Svarbiausios temos