12:02 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  259

  ES parama kaimo gyventojams skiriama už asbestinę stogo dangą ir jai pakeisti būtinas statybines medžiagas, už asbestinių atliekų transportavimą iki regioninių atliekų tvarkymo vietos bei galutinį jų pašalinimą

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Žemės ūkio ministerija skyrė kaimo gyventojams papildomų lėšų keisti asbestinių stogų dangą, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

  Lėšos bus skirtos pagal Lietuvos kaimo plėtros programos priemonės "Asbestinių stogų dangos keitimas" pateiktoms paramos paraiškoms finansuoti, kurioms pritrūko lėšų.

  Ši priemonė yra labai reikalinga kaimo gyventojams, paramos poreikis ypač didelis — tą rodo ir surinktas žymiai didesnis paraiškų skaičius negu buvo planuota. Paraiškoms rinkti šiemet skirta  2 329 061 Eur.

  Pasak žemės ūkio viceministro Dariaus Liutiko, dabar paramos negavę pareiškėjai turės galimybę greičiau gauti paramos pinigus, jiems sumažės administracinė našta — tie žmonės būtų turėję laukti paraiškų priėmimo 2019 metais ir iš naujo pildyti paramai gauti reikalingus dokumentus.

  ES parama kaimo gyventojams skiriama už asbestinę stogo dangą ir jai pakeisti būtinas statybines medžiagas, už asbestinių atliekų transportavimą iki regioninių atliekų tvarkymo vietos bei galutinį jų pašalinimą.

  Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Paramos paraišką gali teikti ir tie pareiškėjai, kurie yra nebaigę įgyvendinti projekto pagal kitas KPP priemones, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip.

  Paraišką galima pateikti elektroniniu būdu, naudojantis ŽŪMIS portalo internetine prieiga adresu https://zumis.lt.

   

  Dar šia tema

  Netrukus bus mokama susietoji parama už gyvulius
  Parama pieno gamintojams išaugo 10 eurų
  Tegai:
  lėšos, asbestinis stogas, Lietuva

  Svarbiausios temos