10:15 2018 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1296
 • RUB76.3414
  Dainų šventė, archyvinė nuotrauka

  Bus įvertintas Dainų šventės organizavimas

  © Sputnik/ Андрей Богданов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  5410

  Prašoma ištirti, ar mokesčių mokėtojų pinigai šiam svarbiam renginiui buvo išleisti racionaliai ir efektyviai

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis kreipėsi į atsakingas institucijas, prašydamas pateikti informaciją, susijusią su Lietuvos Šimtmečio Dainų šventės "Vardan tos…" įgyvendinimu susijusiomis veiklomis ir pilną finansinę renginio ataskaitą, praneša spaudos tarnyba.

  "Šimtmečiui skirta Dainų šventė išties visus džiugino dalyvių gausa ir mūsų tautos dvasios lobynais. Tačiau šią nuotaiką pritemdė jos metu iškilusios žmonių maitinimo  problemos, kiti organizaciniai nesklandumai. Todėl kreipiausi į atsakingas institucijas, kad būtų pateikti organizatorių paaiškinimai ir galėtume įvertinti, ar mokesčių mokėtojų pinigai šiam svarbiam renginiui buvo išleisti racionaliai ir efektyviai", — sako Stončaitis.

  Raštas su prašymu pateikti medžiagą adresuotas Kultūros, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ir finansų ministerijoms,  Vilniaus apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai, Viešojo saugumo tarnybai, Policijos departamentui, Valstybės saugumo departamentui, Vilniaus miesto savivaldybei.

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patvirtino skunduose dėl Dainų šventės dalyvių nurodytus faktus. Pasak VMVT inspektorių, dalyvius maitinanti įmonė įpareigota nedelsiant pašalinti nustatytus trūkumus ir užtikrinti, kad aprūpinimas maistu būtų vykdomas tinkamai. Vilniaus miesto savivaldybė spręsti problemą pakvietė verslininkus.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Vilniaus miesto savivaldybė šventės organizavimui skyrė apie 400 tūkstančių eurų.

  Tegai:
  Lietuvos 100-mečio dainų šventė "Vardan tos"
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos