14:04 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  "Honda CV-R" automobilyje buvo įrengtos slėptuvės, o jose — 1830 pakelių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais

  VILNIUS, liepos 10 — Sputnik. Pasienyje su Baltarusija sustabdyto vilniečio vairuotame automobilyje Varėnos rinktinės pareigūnai aptiko beveik 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, rūkalai buvo iškaišioti slėptuvėse.

  Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Specialios paskirties komandos pasieniečiai Varėnos rajono kelyje Rakai – Dubičiai patikrinti sustabdė automobilį "Honda CV-R". Ši vieta yra prie pat sienos su Baltarusija.

  Automobilį vairavo 26-erių Vilniaus gyventojas. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad vyras nieko draudžiamo neveža, bet pasieniečiams jo mašina ir kai kurios kelionės detalės pasirodė įtartinos.

  "Honda CV-R" buvo pristatytas į netoliese esančią Aleksandro Barausko pasienio užkardą, kur yra techninės sąlygos detaliai patikrai. Paaiškėjo, kad automobilyje yra įrengtos slėptuvės, o jose – 1830 pakelių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais.

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pasieniečiai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną. Vilniečiui gresia bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2005 metų laidos automobilį "Honda CV-R".

  Po apklausos vairuotojas paleistas. Cigaretės ir automoblis saugomi Varėnos pasienio rinktinėje.

  Dar šia tema

  Muitinė papildė parką antru per šią savaitę kateriu su kontrabanda
  Pasieniečiai užkirto kelią nelegaliai cigarečių kontrabandai į šalį
  Baltarusis su sūnumi paaugliu gabeno į Lietuvą kontrabandines cigaretes
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Vilnius

  Svarbiausios temos