19:41 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Elektroniniai vaiko sveikatos pažymėjimai, nuotrauka iš įvyko vietos

  Sostinėje bus išduodami elektroniniai vaiko sveikatos pažymėjimai

  © Photo: facebook / Vilniaus miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (214)
  68 0 0

  Jau šį rugsėjį tėvams nebereikės nešioti popierinių dokumentų iš poliklinikos į mokyklą — pažymėjimai bus išduodami elektroniniu būdu

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnuk. Šį rugsėjį vaiko sveikatos pažymėjimai sostinės gydymo įstaigose išduodami elektroniniu būdu, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

  Sostinėje jau prieš dvejus metus buvo įvesta darželių ir mokyklų elektroninės registracijos sistema, o šiais metais pristatyti elektroniniai vaiko sveikatos pažymėjimai.

  Vaiko sveikatą patikrinę  šeimos gydytojai ir odontologai  duomenis suveda į elektroninį pažymėjimą, kurį galima peržiūrėti portale www.esveikata.lt. Prireikus, išrašus galima atsispausdinti. Sistemoje galima sugeneruoti pažymos peržiūros kodą, kuriuo galima dalintis, kai kitiems suinteresuotiesiems  prireikia peržiūrėti vaiko sveikatos pažymą.

  Nuo šio rugsėjo popierinių sveikatos pažymų kopijų nebeprašys ir būrelių vadovai. Neformaliojo švietimo įstaigos (išskyrus organizuojančias sporto pratybas) sutartyse turės numatyti, kad pažyma būtina, tik jei gydytojas nuspręs, kad užsiėmimas pakenks vaiko sveikatai.

  Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir odontologą būtina visiems vaikams iki 18 metų, kasmet iki rugsėjo 15 dienos.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (214)

  Dar šia tema

  Kauno poliklinikose pakilo medikų atlyginimai
  Gripo epidemijos metu pailgintas Vilniaus poliklinikų darbo laikas
  Lietuvos poliklinikose siūlys atlikti alkoholio vartojimo testą
  Vilniaus Centro poliklinika visą parą nemokamai teikia psichologo pagalbą
  Tegai:
  sveikatos pažymėjimai, Vilnius

  Svarbiausios temos