20:01 2019 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1269
 • RUB70.5998
  Vilniaus viešasis transportas, archyvinė nuotrauka.

  Vilniečiai kviečiami teikti pasiūlymus viešojo transporto rudens tvarkaraščiams

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  66 0 0

  Viešojo transporto eismo tvarkaraščiai keisis nuo rugsėjo 1 dienos

  VILNIUS, liepos 16 — Sputnik. Besiruošiant rudens sezonui savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos" jau antrą kartą kviečia  keleivius prisidėti prie viešojo transporto eismo tvarkaraščių sudarymo, skelbia sostinės savivaldybė.

   Nuo liepos 16 dienos interneto tinklalapyje www.stops.lt keleiviai ras informaciją apie planuojamus pakeitimus, o taip pat patys galės teikti pasiūlymus tvarkaraščių korekcijoms.

  Pasak "Susisiekimo paslaugų" direktorės Modestos Gusarovienės, viešojo transporto keleiviai nuolat dalinasi savo idėjomis apie autobusų ir troleibusų tvarkaraščių pakeitimus. Atsižvelgdami į tai šią gegužę pirmąkart pakvietėme juos prisidėti prie vasaros tvarkaraščių sudarymo, teikiant savo pasiūlymus. Sulaukėme daugiau nei 100 keleivių prašymų, todėl ruošdamiesi rudens sezonui vėl kviečiame siųsti savo pasiūlymus viešojo transporto išvykimo laikų pakeitimams. Gavę juos mūsų eismo organizavimo specialistai atskirai išnagrinėja visus prašymus ir, jei tik įmanoma, įtraukia juos planuodami viešojo transporto eismą.

  Viešojo transporto eismo tvarkaraščiai keisis nuo rugsėjo 1 dienos.

  Jie bus koreguojami atsižvelgiant į prasidėjusį rudens sezoną ir dėl to padidėjusius viešojo transporto keleivių srautus. Keisis visų greitųjų maršrutų autobusų, visų maršrutų troleibusų bei daugumos maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

  Planuojami viešojo transporto eismo rudens tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.stops.lt bus paskelbti naujoje skiltyje "Siūlomi tvarkaraščiai", kurią keleiviai ras įprastoje vietoje prie tvarkaraščių. Nuo liepos 16 iki 22 dienos SĮ "Susisiekimo paslaugos" viešojo transporto eismo organizavimo specialistai lauks pasiūlymų dėl autobusų ir troleibusų eismo tvarkaraščių korekcijų, kuriuos pateikti galima el. paštu: vteismas@vilniustransport.lt. Keleiviai kviečiami teikti pasiūlymus viešojo transporto išvykimo laikams. Gauti prašymai bus nagrinėjami, o įvertinus poreikius bei galimybes įmonės specialistai atsižvelgs į siūlomas korekcijas sudarydami rudens sezono tvarkaraščius.

  Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

   

  Dar šia tema

  Vilniaus viešojo transporto bilietų platinimo veikla atnaujinta
  Tauragės viešojo transporto parką papildys trys nauji elektriniai autobusai
  Naujovė Vilniaus keliuose: informaciniai skydai "Neblokuokite stotelės"
  Tegai:
  Vilnius, viešojo transporto maršrutų tvarkaraščių pakeitimai

  Svarbiausios temos