12:52 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Lietuvos policija

  Vilniuje sulaikytas fotografu apsimetęs ir merginas prievartavęs vyras

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  137 0 0

  Vilnietis internete ieškojo merginų, norinčių tapti fotomodeliais, kvietė fotografuoti jas į butą Vilniuje, o vėliau apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiaudavo prieš nukentėjusiųjų valią

  VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė fotografu pasivadinusį asmenį, viliojusį merginas fotomodelio karjera ir jas apsvaigintas prievartavusį, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo, kurio metu nustatyta, kad prisistatantis fotografu Dovydu asmuo internete ieško merginų, norinčių tapti fotomodeliais. Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, jis sutaria dėl fotosesijos, atsiveda merginą į butą Vilniuje, fotografuoja, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiauja prieš nukentėjusiųjų valią.

  Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams.

  Minėtasis "fotografas" nustatytas ir sulaikytas.

  Turima duomenų, kad panašiomis aplinkybėmis nukentėjusių merginų gali būti daugiau, nei šiuo metu žinoma policijai. Jei nukentėjote panašiomis aplinkybėmis bet nesikreipėte į policiją, ar jei žinote tokių nukentėjusių moterų bei merginų, pareigūnai prašo kreiptis bendruoju pagalbos telefonu 112 arba skambinti į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyrių telefonu (8 5) 271 6007.

  Dar šia tema

  "Vainšteino virusas" pasiekė ir Lietuvą
  Apsaugok savo gyvenimą internete: prasidėjo informacinė kampanija #SayNO

  Svarbiausios temos