12:12 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Takelis kopose, archyvinė nuotrauka.

  Orai: savaitgalis bus tinkamas pramogauti, bet pirmadienį vėl palis

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  20 0 0

  Savaitgalį termometro stulpeliai neturėtų nusileisti žemiau 25°C

  VILNIUS, liepos 21 — Sputnik. Kitos savaitės pradžia bus šilta, tačiau jau sulauksime lietaus ir perkūnijos, skelbia  LRT Radijas.

  Šeštadienį įdienojus temperatūra bus aukšta. Vilniuje ji sieks 26°C. Karšiausia bus Šiaurės Lietuvoje. Ten šils iki 28–29°C.

  Sekmadienį orai beveik nesikeis. Naktis bus mažai debesuota ir tyki, trumpam vietomis gali susidaryti rūkas. Temperatūra naktį svyruos tarp 15–19°C. Kuršių nerijoje išliks apie 20°C. Danguje po truputį rinksis šviesūs kamuoliniai debesys, tačiau gausesnio lietaus jie neatneš. Vėjas ramiai pūs iš šiaurės vakarų. Temperatūra įdienojus kils iki 25–29°C.

  Kitos savaitės pradžia išliks šilta, bet jau vietomis pasirodys perkūnijos debesys. Pirmadienį jie tikėtini dažniausiai kraštiniuose, rytiniuose, rajonuose, o antradienį trumpas lietus su perkūnija gali apimti didesnę šalies dalį. Dienos temperatūra numatoma tarp 24–29°C.

  Hidrologai praneša, kad šyla ir vanduo Baltijos jūroje – ties Palanga ir Nida vyrauja 17°C temperatūra, o ties Klaipėda dar šilčiau – 20°C. Ežeruose temperatūra siekia 23°C, upėse –22°C, o kai kur ir 24°C.

  Specialistai primena, kad kai kuriose maudyklose vandens kokybė neatitiko Lietuvos higienos normos reikalavimų, todėl maudytis jose nėra saugu.

  Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje
  © Sputnik /
  Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje

   

   

  Tegai:
  savaitgalis, orai

  Svarbiausios temos