06:19 2019 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Gyvūnų globos įstaigos Vyšnių sodas darbuotoja

  Vilniuje apiplėšta gyvūnų prieglauda

  © Photo: Facebook/VšĮ "Vyšnių sodas"
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  128 0 0

  Įžūlaus apiplėšimo metu buvo paleisti gyvūnai, pavogti daiktai ir pinigai

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Šeštadienį, liepos 21 dieną, Vilniuje buvo įžūliai apiplėšta gyvūnų globos įstaiga "Vyšnių sodas".

  Apie išpuolį įstaigos darbuotojai pranešė savo Facebook paskyroje.

  Anot prieglaudos atstovų, jau metus jų atžvilgiu tęsiasi sisteminga šmeižto kampanija, jie susilaukia grasinimų, tad įtariama, kad tai tų pačių asmenų darbas.

  "Metus vykdyta sistemingo šmeižto ir grasinimų lavina peržengė visas ribas. Vyšnių sodo vila šiandien buvo du kartus užpulta ir apiplėšta, sekami darbuotojai, išpjaustyti tinkleliai, išleisti visi pirmo aukšto gyvūnai", — teigiama pranešime.

  Prieglaudos atstovų teigimu, išpuoliai prasidėjo anksti ryte ir tęsėsi visą dieną, visi veiksmai buvo akivaizdžiai suplanuoti ir atlikti su nežmonišku įžūlumu.

  Benamiai keturkojai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Даничев

  Per specialiai supjaustytus langų tinklelius ir išstumtus vilos langus iš viso buvo išleisti 35 gyvūnai, juos gaudyti prieglaudos darbuotojams  padėjo neabejingi kaimynai.

  Pasak prieglaudos atstovų, išpuolio metu buvo pavogti kompiuteriai, kuriuose buvo ir duomenys su vykstančiomis bylomis dėl šmeižto prieš gyvūnų globėjus. Būtent šie asmenys ir įtariami prisidėję ar net įvykdę ir suplanavę šiuos išpuolius. Be to, buvo pavogti suaukotų pinigų sumos itin sunkiai sergantiems gyvūnams, darbuotojų dokumentai.

  "Vyšnių sodo" atstovai yra pašiurpę dėl visų peržengtų ribų ir policijai ketina nurodyti visus įtariamuosius, kurie galimai prisidėjo prie šių niekingų ir pavojingų nusikaltimų.

  Dar šia tema

  Meilė keturkojams: jaunas veterinaras Justas jaukinasi "piktą" šunį
  Nuo žemės drebėjimo Meksike nukentėjusių gyvūnų prieglauda
  Tegai:
  gyvūnų prieglauda, apiplėšimas, Vyšnių sodas, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos