19:16 2019 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  Miško kirtimas, archyvinė nuotrauka.

  Valstybinių miškų urėdija kviečia pasidalinti informacija apie pažeidimus

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  Valstybinių miškų urėdija laukia visų pranešimų, susijusių su miškų priežiūra ir miškų ūkio tvarkymu: informacijos apie nelegalius kirtimus, korupcijos apraiškas, kitus pažeidimus

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija kviečia visus, turinčius informacijos apie pažeidimus Valstybinių miškų urėdijoje ar miškotvarkos sistemoje, pranešti apie tai elektroniniu paštu pasitikejimolinija@vivmu.lt, praneša Aplinkos ministerija.

  Pasak VĮ Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus Mariaus Pulkauninko laukiami visi pranešimai, susiję su miškų priežiūra ir miškų ūkio tvarkymu: informacija apie nelegalius kirtimus, korupcijos apraiškas, kitus pažeidimus.

  Kartais bijoma pranešti apie nusižengimus bijant keršto, kartais nedrįstama informuoti, kai neteisėtais veiksmais užsiima kaimynas, šalia kurio reikės gyventi. Tačiau kiek skaidri bus mūsų aplinka priklauso nuo mūsų visų, tų, kas negali pranešti savo vardu, prašoma daryti tai anonimiškai, nes svarbiausias tikslas – nutraukti neteisėtą veiklą.

  Naują pasitikėjimo elektroninio pašto paskyrą Valstybinių miškų urėdija įsteigė siekiant veikloje įdiegti aukščiausius skaidrumo standartus ir kuo operatyviau reaguoti į galimą korupciją bei kitus pažeidimus.

  Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.

  Šiuo metu vienas pagrindinių Valstybinių miškų urėdijos veiklos prioritetų – sėkmingai užbaigti valstybinių miškų valdymo konsolidaciją, apjungti įmonės padalinių bendrąsias administracines funkcijas, centralizuotai organizuoti medienos ruošą.

  Dar šia tema

  Pagaliau priimta: 42 Lietuvos miškų urėdijos susijungs
  Kas vyksta su miškininkyste Lietuvoje?
  Seime siūloma stabdyti miškų išpardavimą
  Tegai:
  Valstybinių miškų urėdija

  Svarbiausios temos