17:43 2019 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  Poilsis miške, archyvinė nuotrauka.

  Pareigūnai ragina miškų lankytojus neprarasti budrumo

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Policijos pareigūnai rekomenduoja įsiminti miške esančius objektus, tam tikrus medžius, kad prireikus būtų lengviau rasti kelią atgal

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai, rūpindamiesi gyventojų saugumu ir sveikata, gyventojams primena prieš kelionę į mišką tinkamai pasiruošti, kad ši pramoga netaptų nemaloniu prisiminimu.

  Vasara mus lepina ne tik šiluma, bet ir įvairiausiomis gėrybėmis, kurių nemažai galima rasti miškuose, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

  Pasak Kauno VPK pareigūnų, visuomet vykstant į mišką, net jei ir keliaujama kur nors netoli, apie savo kelionę ir kuo tikslesnę žadamą buvimo vietą būtina informuoti artimuosius. Vyresnio amžiaus žmonėms vieniems nederėtų vykti į mišką. Ne ką mažiau svarbi yra apranga. Ji turėtų būti šviesi, ryški. Tai padeda lengviau ir greičiau pastebėti pasiklydusius asmenis.

  Taip pat itin svarbus dalykas – pilnai įkrautas mobilaus ryšio telefonas, kuriuo naudojantis, atsitikus nelaimei, bet kada būtų galima išsikviesti pagalbą. Taip pat veikiantis mobilusis gali padėti pareigūnams greičiau identifikuoti galimą paklydusio gyventojo buvimo vietą.

  Kauno apskrities VPK pareigūnai rekomenduoja įsiminti miške esančius objektus, tam tikrus medžius, kad prireikus būtų lengviau rasti kelią atgal.

  Pareigūnai ragina rūpintis savo ir artimųjų saugumu ir keliauti ne vieniems – taip bus ne tik smagiau, bet ir saugiau, o prireikus pagalbos rekomenduoja nedelsiant skambinti pagalbos numeriu 112.

  Dar šia tema

  Ugniagesiai aiškina, kodėl ugnis kelia pirčių stogus
  Tyrimas: daugybė lietuvių atsisako atostogų dėl skolų
  Atostogaudami dauguma išleidžia bent dvigubai daugiau nei įprastą mėnesį
  Tegai:
  pareigūnai, miškas

  Svarbiausios temos