19:46 2019 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
  Teisėjo plaktukas

  Statybinių medžiagų įmonių vadovas apgaule pasisavino pirkėjų pinigus

  © Photo: pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  21 0 0

  Kelių įmonių vadovas žmonėms pažadėdavo pigesnes statybines medžiagas, tačiau, gavęs pinigus, statybinių prekių visai nepristatydavo arba pristatydavo tik dalį jų

  VILNIUS, liepos 25 — Sputnik. Vilniaus apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sukčiavimu kaltinamas keleto įmonių vadovas, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad D.P., įgijęs asmenų pasitikėjimą, jiems, įtariama, prižadėdavo pigesnių statybinių medžiagų, tačiau, gavęs apmokėjimą, statybinių prekių visai nepristatydavo arba pristatydavo tik dalį jų, už gerokai mažesnę sumą.

  Šioje byloje buvo tiriama 19 nusikalstamų veikų epizodų, nukentėjusiais pripažintas 21 asmuo. Iš D.P. vadovautų įmonių ketinę pirkti pigesnes statybines medžiagas, asmenys prarado nuo vieno tūkstančio iki dešimties tūkstančių eurų. Visi nukentėjusieji teismui pateikė civilinius ieškinius dėl žalos atlyginimo.

  Jau anksčiau kelis kartus už turto pasisavinimą, sukčiavimą ir aplaidų apskaitos tvarkymą teistam vyrui teismas skyrė griežtą kardomąją priemonę — suėmimą.

  Nukentėję asmenys yra iš įvairių šalies vietovių, tad ikiteisminiai tyrimai iš pradžių buvo atliekami rajonų policijos komisariatuose, o tik vėliau prijungti prie Vilniaus miesto Antrojo policijos komisariato atliekamo tyrimo, kuriam vadovavo Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

  Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui.

  Dar šia tema

  Joniškio rajone sulaikyti pareigūnais prisistatę sukčiai
  Tegai:
  statybinės medžiagos, sukčiavimas, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos