18:36 2019 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  VSAT

  Pasieniečiai sulaikė gruziną, turėjusį suklastotą leidimą gyventi Lietuvoje

  © Photo: VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24 0 0

  Suklastotas buvo ir jo vairuotojo pažymėjimas; maža to, galiojančiame užsieniečio pase buvo suklastoti ir Lietuvos sienos kirtimo spaudai

  VILNIUS, liepos 25 – Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Gruzijos pilietį, turėjusį suklastotus savo šalies vairuotojo pažymėjimą ir leidimą gyventi Lietuvoje, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė — Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos išvykstantį maršrutinį autobusą Ryga – Praha. Vienas keleivių, kaip vėliau paaiškėjo, 38-erių Gruzijos pilietis, VSAT pareigūnams pateikė įtartinų dokumentų.

  Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad jo turėtas leidimas gyventi Lietuvoje, įtariama, yra visiška klastotė. Suklastotas, įtariama, buvo ir gruzino turėtas savo šalies vairuotojo pažymėjimas. Maža to, galiojančiame užsieniečio pase, įtariama, buvo suklastoti ir Lietuvos sienos kirtimo spaudai.

  Pasieniečiai keleivį išlaipino iš autobuso, kuris tęsė kelionę nustatytu maršrutu. Gruzinas buvo sulaikytas ir po apklausos Kalvarijos užkardoje uždarytas į areštinę.

  VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Dar šia tema

  Tai bent migracija: pasienyje su Baltarusija pastebėta šernų šeimynėlė
  ES ketina atrinkti migrantus per 72 valandas nuo išlaipinimo uoste
  Vogtą automobilį vairavusį estą išdavė ranka piešti numeriai
  Tegai:
  pasieniečiai

  Svarbiausios temos