02:55 2019 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  Klaipėda, archyvinė nuotrauka

  Lietuvoje rusas buvo sumuštas, nes atsisakė sumokėti už padavėjos klaidą

  CC BY-SA 2.0 / World Wide Gifts
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  211 0 0

  Pasak nukentėjusio, jį užpuolė keli žmonės. Rusas dėl galvos traumos nuvežtas į ligoninę, o policija po apklausos paleido užpuolikus

  VILNIUS, liepos 30 — Sputnik. Sankt Peterburgo gyventojais Andrejus Tolstovas buvo sumuštas vienoje iš Klaipėdos kavinių, tariamai, konfliktas kilo dėl to, kad rusas atsisakė sumokėti už padavėjos per apsirikimą atneštą patiekalą, praneša portalas "Fontanka".

  Pasak 41 metų Tolstovo, jis atvyko į Klaipėdą pasirūpini jo pagyvenusiu giminaičiu. Sekmadienį vakare jis su žmona atėjo į Žvejų barą. Padavėja atnešė jiems ne tą patiekalą, kurį jie užsisakė, tačiau atsisakė ištaisyti klaidą. Rusas pareiškė, kad nemokės už tai, ko neužsisakė.

  Pasak vyro, po kelių minučių padavėjos draugai grubiai pareikalavo grąžinti pinigus, o žodinis vaidas baigėsi fraze "eikite iš čia, rusams čia ne vieta".

  Po to kilo muštynės. Kaip pasakė Tolstovas, jis buvo mušamas per galvą, o po to jį užpuolė keturi ar šeši žmonės.

  Rusas greitosios pagalbos automobiliu  nuvežtas į ligoninę, kur jam buvo  susiūtos žaizdas ant galvos. Tolstovui atsisakė atlikti vietinę nejautrąą, o po procedūros paprašė grynaisiais pinigais sumokėti už tomografiją ir teismo medicininę apžiūrą.

  Vyriškis turėjo kelionių draudimą 35 tūkst. eurų sumai.

  Po incidento rusas kreipėsi į policiją, tačiau pareiškimas nebuvo priimtas iškart, nurodant, kad trūko vertėjo. Tolstovas turėjo paskambinti į Rusijos konsulatą Klaipėdoje. Kaip rašoma portalo ataskaitose diplomatinė atstovybė patvirtino skundo faktą.

  Kaip pranešė Tolstovas, po apklausos užpuolikai buvo paleisti, dabar policija ketina ištirti stebėjimo kamerų vaizdo įrašą.

  Dar šia tema

  Klaipėdos deputatas pateikė savo žodžių apie "miško brolį" įrodymus
  Klaipėdoje vis tiek atsiras Adolfo Ramanausko-Vanago memorialinė lenta
  Tegai:
  Klaipėda

  Svarbiausios temos