18:15 2019 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  Mėsa, archyvinė nuotrauka

  Lazdijų rajone uždarytas nelegalus mėsos perdirbimo cechas

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  21 0 0

  Pareigūnai sulaikė daugiau kaip 345 kg pagamintos produkcijos ir kiaulieną, kurie buvo laikomi tam nepritaikytose patalpose, nesilaikant higienos reikalavimų

  VILNIUS, liepos 31 – Sputnik. Praėjusią savaitę Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais užbaigė beveik pusmetį trukusį tyrimą ir išaiškino nelegaliai Lazdijų rajone veikusį mėsos perdirbimo cechą.

  Patikrinimo metu nuomojamo gyvenamojo namo patalpose pareigūnai rado daugiau kaip 345 kg antisanitarinėmis sąlygomis pagamintos produkcijos (rūkytų, vytintų, žalių dešrų) ir išpjaustytos kiaulienos žaliavos.

  Rūkyti mėsos gaminiai ir žaliava buvo laikomi tam nepritaikytose patalpose, nesilaikant higienos reikalavimų. Patalpose ir šaldymo įrenginyje buvo juntamas gendančios mėsos kvapas, skraidė musės, buvo nešvaru.

  Žaliava įsigyta be patvirtinančių dokumentų, pagal kuriuos būtų galima atsekti žaliavų ir produktų kilmę. Mėsos gaminiai neženklinti, nenurodytas tinkamumo vartoti terminas. Patalpos neregistruotos ir nepritaikytos mėsos perdirbimo veiklai.

  Visi patikrinimo metu rasti produktai ir žaliavos sulaikyti, o surinkta medžiaga perduota ikiteisminio tyrimo pareigūnams.

  Tegai:
  nelegali prekyba mėsa, mėsa

  Svarbiausios temos