15:40 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB70.8212
  Peilis, archyvinė nuotrauka

  Už nužudymą teistas vyras nužudė vėl

  © Sputnik / Табылды Кадырбеков
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  49 0 0

  Apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto su nukentėjusiąja metu, peiliu jai dūrė daugiau nei 10 kartų, moteris mirė įvykio vietoje

  VILNIUS, liepos 31 – Sputnik. Dėl žmogžudystės jau teistas vyras vėl sės į kaltinamųjų suolą, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Jurijus Petuchovas bylą su kaltinamuoju aktu vakar perdavė į teismą.

  Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų gegužės 15-osios vidurdienį, apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto su nukentėjusiąja metu, peiliu jai dūrė daugiau nei 10 kartų. Patyrusi daugybinius durtinius-pjautinius kūno sužalojimus moteris mirė įvykio vietoje.

  Itin žiauriai, kaip įtariama, sužalojęs moterį, 42-ejų M. T. peiliu badyti ėmė ir savo tėvą. Kadangi vyras itin aktyviai gynėsi, mirties išvengė. Vyrui teko atlaikyti 4 peilio smygius į pilvą ir krūtinę.

  Ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų visuma leidžia manyti, kad kaltinamasis grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti dar vieno asmens sveikatą.

  Bylos duomenimis, po įvykio kaltinamasis pabėgo, tačiau policijos pareigūnų buvo surastas ir sulaikytas kiek daugiau nei po valandos. Kaltinamasis dėl jam inkriminuojamų keturių Baudžiamojo kodekso straipsnių, kaltu prisipažino ir apklausos metu teigė, kad konfliktas kilo dėl to, kad nukentėjusioji išgertuvių metu jį norėjo išvaryti iš buto.

  M. T. dėl žmogžudystės jau yra teistas. 2006-aisiais teismas jam skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę. Nepraėjus nė metams, kaltinamasis vėl pateko į teisėsaugos akiratį.

  Šį kartą vyras bus teisiamas dėl to, kad, kaip įtariama, nužudė žmogų, tęsdamas nusikalstamą veiką pasikėsino nužudyti bei grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, taip pat dėl nukentėjusiosios mobiliojo telefono vagystės.

  Dar šia tema

  Didžiojoje Britanijoje trys latviai įtariami tautiečio nužudymu
  Policija sulaikė nužudymu įtariamus asmenis
  Tegai:
  vyras, nužudymas

  Svarbiausios temos