03:51 2018 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
  • USD1.1406
  • RUB75.8530
    Mašina, panaši į JAV policijos automobilį

    Šiaulių policija sustabdė mašiną, panašią į JAV policijos automobilį

    © Photo: facebook / скриншот видео / Šiaulių apskrities policija
    Visuomenė
    Gauti trumpą nuorodą
    30 0 0

    "BMW" vairuotojas naudojo uždraustus mirksinčius švyturėlius, kuriuos, pasak jo, važiuodamas įjungė netyčia

    VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. Šiaulių kelių policijos pareigūnai sustabdė vairuotoją, kuris savo "BMW" pavertė JAV policijos automobiliu ir įrengė jame švyturėlius.

    Pareigūnai savo Facebook paskyroje paviešino vaizdo įrašą, kuriame žmogus aiškina, kad modifikavo mašiną, nes ruošiasi į susitikimą su automobilių puošybos ("tiuningo") mėgėjais.  

    "Štai tokį, lyg amerikietiškas policijos transportas, automobilį pareigūnai pastebėjo Šiaulių gatvėse. Užkliuvo jis dėl mirksinčių švyturėlių. Vairuotojas pasakojo taip mašiną išdailinęs įvairiems "tiuninguotų" automobilių susitikimams, o švyturėliai važiuojant įsijungė netyčia, mat ši funkcija valdoma telefonu", — teigiama paaiškinime prie vaizdo įrašo.

    Policija priminė, kad transporto priemonių vairavimas su įrengtais žybčiojančiais švyturėliais ar specialiais garso signalais be leidimo užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 50 eurų.

    Anksčiau buvo pranešta, kad Europos kelių policijos tinklas TISPOL tikrino Lietuvos vairuotojus, kad atskleistų neblaivaus vairavimo atvejus. Klaipėdoje per savaitę pareigūnai, patikrinę daugiau nei tūkstantį mašinų, nustatė tik tris pažeidimus.

    Dar šia tema

    Greitkeliuose lietuviai pamiršta apie saugumą
    Žiniasklaida: Lietuvos konsulas Sovetske pagautas girtas už vairo
    Tegai:
    automobiliai, tiuningas, Kelių policija, Šiauliai, Lietuva
    Community standardsDiscussion

    Svarbiausios temos