04:53 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  95

  "BMW" vairuotojas naudojo uždraustus mirksinčius švyturėlius, kuriuos, pasak jo, važiuodamas įjungė netyčia

  VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. Šiaulių kelių policijos pareigūnai sustabdė vairuotoją, kuris savo "BMW" pavertė JAV policijos automobiliu ir įrengė jame švyturėlius.

  Pareigūnai savo Facebook paskyroje paviešino vaizdo įrašą, kuriame žmogus aiškina, kad modifikavo mašiną, nes ruošiasi į susitikimą su automobilių puošybos ("tiuningo") mėgėjais.  

  "Štai tokį, lyg amerikietiškas policijos transportas, automobilį pareigūnai pastebėjo Šiaulių gatvėse. Užkliuvo jis dėl mirksinčių švyturėlių. Vairuotojas pasakojo taip mašiną išdailinęs įvairiems "tiuninguotų" automobilių susitikimams, o švyturėliai važiuojant įsijungė netyčia, mat ši funkcija valdoma telefonu", — teigiama paaiškinime prie vaizdo įrašo.

  Policija priminė, kad transporto priemonių vairavimas su įrengtais žybčiojančiais švyturėliais ar specialiais garso signalais be leidimo užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 50 eurų.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Europos kelių policijos tinklas TISPOL tikrino Lietuvos vairuotojus, kad atskleistų neblaivaus vairavimo atvejus. Klaipėdoje per savaitę pareigūnai, patikrinę daugiau nei tūkstantį mašinų, nustatė tik tris pažeidimus.

  Tegai:
  automobiliai, tiuningas, Kelių policija, Šiauliai, Lietuva

  Svarbiausios temos