17:55 2018 Lapkričio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1409
 • RUB75.0963
  Vilnius, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje atnaujintos devynios viešosios erdvės

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  75 0 0

  Vilniuje sutvarkytos devynios viešosios erdvės – Žirmūnuose, Vilkpėdėje, Savanoriuose, Senamiestyje, Karoliniškėse, Šeškinėje ir Naujamiestyje

  VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Sostinėje baigiamos tvarkyti devynios viešosios erdvės tapo saugesnės ir patogesnės – Žirmūnuose, Vilkpėdėje, Savanoriuose, Senamiestyje, Karoliniškėse, Šeškinėje ir Naujamiestyje buvo išretinti, nugenėti ir sutvarkyti apleisti išvešėję želdynai, įrengtas naujas gatvių bei takų apšvietimas.

  Pasak Vilniaus savivaldybės, kai kuriose erdvėse, atsižvelgus į kraštovaizdį ir galimybes, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, viešojo transporto stotelė, atnaujintas fontanas ir pan.

  Mokyklos klasė, archyvinė nuotrauka.
  © Sputnik / Александр Кряжев

  Tai savivaldybės Saugaus miesto ir Miesto ūkio ir transporto departamentų drauge su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatu antrus metus vykdomas projektas – "Nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemonių įgyvendinimas".

  "Sutvarkytos tos erdvės mieste, kurios anksčiau rinkdavosi asocialūs asmenys, keldavo triukšmą ir pan. Prioritetines sutvarkyti vietas atrenka suburta Nusikalstamumo prevencijos darbo grupė, atsižvelgusi į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų, seniūnijų atstovų ir pačios rajonų bendruomenės. Per pirmąjį šių metų pusmetį už pusę projektui skirtų lėšų jau sutvarkėme 9 tokias erdves mieste. Iš viso projektui skirta 200 tūkst. eurų", – sakė administracijos direktoriaus pavaduotojas Julius Morkūnas.

  Pasak Morkūno, vilniečiai kviečiami būti aktyvūs ir savo seniūnijai nurodyti kitas problemines vietas, kurioms reikia suteikti daugiau saugumo.

  Praėjusiais metais šiam projektui buvo skirta 200 tūkst. eurų, sutvarkytos 9 vietos Antakalnio, Žirmūnų, Žaliųjų ežerų, Pašilaičių, Naujosios Vilnios, Viršuliškių, Naujininkų seniūnijose.

  Tegai:
  Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos