12:01 2019 Gruodžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Kontrabanda automobilyje, archyvinė nuotrauka

  Pasieniečiai sulaikė tris kontrabandininkus su 4 tūkst pakelių baltarusiškų cigarečių

  © Photo : VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (290)
  41

  Per tris dienas Raigardo punkte pasieniečiai sulaikė tris Baltarusijos piliečius, mėginusius atgabenti daugiau kaip 4 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

  VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. Raigardo punkte pasieniečiai bei muitininkai per kelias dienas sulaikė tris Baltarusijos piliečius, lengvaisiais automobiliais mėginusius atgabenti kontrabandinių cigarečių, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Penktadienį Varėnos pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos pasieniečiai ir Vilniaus teritorinės muitinės mobiliosios grupės muitininkai patikrino į Lietuvą per Raigardo punktą vykusį automobilį "Citroen Xantia". Baltarusijoje registruotą transporto priemonę vairavo 29 metų šios šalies pilietis.

  Patikros metu paaiškėjo, kad mašinos kėbulo konstrukcijoje yra įrengta slėptuvė, kurioje užsienietis iš viso gabeno 210 pakelių baltarusiškų cigarečių.

  Tą pačią dieną minėtame punkte analogiškomis aplinkybėmis pasieniečiams bei muitininkams pakliuvo 28 metų baltarusis. Automobilio "Volkswagen Passat" konstrukcijoje jis buvo išslapstęs 351 pakelį cigarečių. Šie tabako gaminiai, kaip ir pirmuoju atveju, taip pat buvo pažymėti Baltarusijos pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

  Stambiausią šį savaitgalį kontrabandinių cigarečių krovinį VSAT bei muitinės pareigūnai Raigardo punkte sulaikė sekmadienį paryčiais.

  31 metų baltarusio vairuoto "Opel Omega" automobilio dugne buvo rasta slėptuvė, iš kurios ištraukti 3500 pakelių rūkalų. Paaiškėjo, kad užsienietis taip pat neturi privalomų dokumentų, pateisinančių jo atvykimą ir buvimą Šengeno erdvėje, o mašinai neatlikta privaloma techninė apžiūra.

  Visais atvejais vairuotojai, jų transporto priemonės ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai perduoti muitinės pareigūnams, kurie priims sprendimus dėl užsieniečių baudimo.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (290)

  Dar šia tema

  Pasieniečiams įkliuvo futbolo "sirgaliai" su suklastotais dokumentais
  Muitinės kriminalistai Vilniuje likvidavo cigarečių kontrabandos sandėlį
  Uostamiesčio pasieniečiai su įkalčiais sulaikė rūkalų krovikus

  Svarbiausios temos